Moderní hotel, neomezený vstup do vodního a saunového světa, rozlehlé fitness a k tomu gurmánská polopenze. To je pobyt v Hotelu Sport Aqua *** v centru Púchova. Vyrazte si odpočinout ve dvou nebo i s dětmi, potěší je úchvatná herna.

Hotel nejen pro náročné hosty

Hotel Sport Aqua *** sídlí v nové moderní budově v centru Púchova. Pobyt zde je plný aktivního odpočinku jak pro páry či přátele, tak pro rodiny s dětmi. Hosté budou ubytovaní v komfortních pokojích s TV, minibarem, pohovkou a koupelnou s fénem i ručníky. Každý pokoj má také balkón, odkud se budete dívat na rozlehlá sportoviště komplexu nebo na panorama řeky Váh.

Pro mlsné jazýčky je tu gurmánská Restaurace U Jakuba, kde si vychutnáte speciality slovenské, kontinentální i asijské kuchyně.

Špičkový odpočinek ve wellness či na hřišti

Ten pravý relax začíná se vstupem do hotelového wellness. Ve vodním světě najdete bazény pro plavce, neplavce i děti, naložit se můžete také do vířivky. Kdo má rád horkou saunu, zde najde rovnou čtyři, nechybí ani ochlazovací bazének a odpočívárna.

O zábavu dětí je postaráno v dětském koutku a rozlehlé herně. Vy si zatím procvičíte svaly na profesionálních sportovištích na tenis, badminton či bowling.

Dodatečné info

 • Dítě do 2,9 let zdarma bez nároku na lůžko a stravu.

 • Dítě do 11,9 let 23 €/noc na přistýlce s polopenzí a vodním světem.

 • Dítě do 14,9 let 29 €/noc na přistýlce s polopenzí a vodním světem.

 • Dítě od 15 let 36 €/noc na přistýlce s polopenzí a vodním světem.

 • Místní poplatek 0,50 €/osoba/noc.

 • Otevírací doba bazénů: PO 16:00 - 22:00 hodin, ÚT - SO 10:00 - 20:00 hodin, NE 10:00 - 21:00 hodin.

 • Otevírací doba saunového světa: PO zavřeno, ÚT - PÁ 17:00 - 22:00 hodin, SO - NE 14:00 - 22:00 hodin.

 • Kupón není možné uplatnit v termínu 19. - 22.4.2019.

 • Pokud plánujete pobyt uskutečnit v termínech státních svátků dané země, informujte se o podmínkách uplatnění kupónu přímo v hotelu .
 • Ověřte si dostupnost vámi vybraného termínu telefonicky nebo e-mailem přímo u hotelu . Uvedené termíny v kalendáři jsou pouze orientační.
 • Poté, co si koupíte kupón, pobyt co nejdříve u hotelu závazně zarezervujte. K závazné rezervaci je potřeba uvést číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný pouze s platnou rezervací.
 • Check in od 14:00 hodin, check out do 10:00 hodin

 • Domácí mazlíček zakázán

 • Hotel je bezbariérový

 • Kouření zakázáno

 • Platba kartou je možná

Tipy na výlet

Žilina

Žilina

Udělejte si procházku Žilinou a nechte se unášet její historií. Zvláště v jádru města naleznete působivou architekturu - proto bylo v roce 1987 vyhlášeno městskou památkovou rezervací. Určitě zavítejte na Mariánské náměstí, kde najdete radnici. Pro milovníky historie je tady dále Katedrála Nejsvětější Trojice, významným kulturním centrem je i Náměstí Andreje Hlinky. Opomenout byste neměli ani hrady Lietava (cca 14 km jižně od centra města) a Budatín (ve městě, na pravém břehu řeky Váh). Pokud si budete chtít od vší té historie na chvíli odpočinout, osvěžte se v kryté plovárně, nebo při toulkách okolím zkuste menší koupaliště v obci Stráňavy (10 km jihovýchodně). Večer pak zajděte třeba do kasína!

Budatínský hrad

Budatínský hrad

Budatínsky hrad se nachází v žilinské městské části Budatín, jde o jednu z nejstarších architektonických památek Žiliny. Středověký hrad vznikl už v 2. polovině 13. století. Projděte se parkem (vstup do parku i hradní kaple je bezplatný), nebo se zajděte podívat na unikátní drátenickou výstavu.

Trenčín

Trenčín

Město Trenčín si bezpochyby oblíbíte, je totiž doslova napěchované historií a hodnotnými kulturními památkami v čele s majestátním Trenčínským hradem. Mimo to je to ale také město pohody, zábavy a kultury s množstvím muzeí, festivalů a slavností. Tisíce turistů přichází do Trenčína, aby spatřili na vlastní oči Trenčínský hrad a poslechli si nejznámější pověst o Studni lásky.

Navštivte třeba filmový festival ArtFilm, Trenčínské historické a hradní slavnosti nebo festival tradiční lidové zábavy.