Zdolejte jarní únavu v hotelu Tulipán*** v srdci Tater. Nabitý pobyt až pro 4 osoby s polopenzí vy vyhlášené restauraci a s neomezeným vstupem do wellness. Hotel patří mezi TOP 30 nejlepších hotelů na Slovensku.

Wellness pobyt v centru Vysokých Tater pro celou rodinu

Hotel Tulipán se může pyšnit vysokým standardem služeb – pokoje jsou čisté, pečlivě uklizené, prostorné a slunečné. Je vhodný pro dovolenou s dětmi, nechybí totiž ani dětský koutek nebo dětská postýlka. 

Díky menšímu počtu pokojů zde nezažijete typický hotelový ruch. Naopak se těšte na rodinnou atmosféru, milý a ochotný personál, bohaté a chutné stravování. Nechybí ani wellness s vířivkou, několika saunami, lehátky a možností masáží.

Hotel se nachází v Tatranské Lomnici, odkud máte úžasný výhled na Tatry. Horskou atmosféru dotváří malý trh i přilehlé domky a  v typické tatranské architektuře. Vedle hotelu najdete park a zelenou louku porostlou květy vhodnou k procházkám. Nechybí ani hřiště pro děti.

Tatry vhodné pro aktivní dovolenou

Ve volném čase můžete vyrazit za turistikou, možností je zde víc než dost. Mezi oblíbené aktivity hostů patří výstup na Hrebienok pěšky, nebo lanovkou. Pro náročnější je zde túra na Lomnický štít. Rodiny s dětmi rády navštěvují Belianskou jeskyni a za vzpomenutí stojí taktéž termální koupaliště Vrbov s léčivou vodou, které je vzdálené asi 15 minut autem. Ceny jsou zde velmi přijatelné.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Pavlína M.)

Strava vynikající, wellness super, personál ochotný a vstřícný, pokoje prostorné a čisté, jediné co je možno vytknout bylo zařízení v kuchyňce v apartmánu - stará vysloužilá pohovka, velká díra či propadlina v podlaze, kuchyňka svým vybavením využitelná opravdu jen velmi omezeně - vzhledem k bohaté a velmi chutné polopenzi však pro nás dostačující, my jsme využívali pouze ledničku na nápoje a rychlovarnou konev na kávu.

Vynikající (zuzana S.)

Bufetové večeře a snídaně naprosto vynikající. Ubytko (vybavení) průmerně lepší. Ochota a wellnes supr.

Vynikající (Hana S.)

Prostředí bylo příjemné a čisté. Personál hotelu si zaslouží velké díky, byl příjemný, ochotný a vstřícný. Celkově s poskytovanými službami jsme byli spokojeni. Za sebe můžu jen doporučit.

Vynikající (Ivana M.)

Vše co bylo uvedeno v popisu, bylo splněno. Hotel krásný, na pěkném místě. Jídlo vynikající, wellness úžasný. Personál milý, usměvavý.

Skvělé (Alena O.)

Prostředí hotelu je moc pěkné. Strava byla vynikající. Obsluhující personál neměl moc zájem o zákazníky, přesto, že restaurace měla mít otevřeno do 21 hod. Ve 20 hod.po večeří si nebylo možné objednat nic k pití. Jinak se nám v Tatrách moc líbilo a všem pobyt doporučujeme.

Vynikající (Katarína L.)

Spokojní sme boli veľmi, aj so stravou, aj s ubytovaním, a aj s personálom ... všetko bolo ako v popise na kupóne vrátane velcom drinku.

Vynikající (Pavlína ?.)

Byli jsme velmi spokojeni jak z hotelem, tak i z personálem. Velké prostorné pokoje, i z kuchyňkou a lednicí. Pravidelný úklid, strava dobrá, vždy se dalo vybrat. Wellness jsme nevyzkoušeli, měli jsme pěkné počasí, tak jsme toho využili na celodenní túry. Akorát wifi na našem pokoji mělo slabší signál a občas vypadávalo. Po předchozích zkušenostích z ubytováním od Zlevokingu byl pro nás tento hotel nejlepší. Kdybych se měla vrátit do Vysokých Tater, tak volím opět hotel Tulipán.

Vynikající (Michaela Holaňová H.)

Vše odpovídalo popisu, strava výborná, pestrá. Pokoje prostorné, čisté. Personál milý a ochotný.

Vynikající (Ilona S.)

Byli jsme v hotelu Tulipán už podruhé a byli jsme velmi spokojeni. Milý personál a strava výborná! V Tatrách, kamkoli si vyjdete, je nádherně. Doporučuji např. vodopád Skok, Hincovo pleso nebo Teryho chatu.

Vynikající (Iveta K.)

Prostředí hotelu se nám líbí. Byli jsme zde již podruhé. Strava formou švédských stolů, všeho dostatek, chuťově dobré, myslím, že si každý vybere. Wellness jsme tentokrát nenavštívili, vířivka byla skoro vždy obsazená. Personál hotelu ochotný a vstřícný.