Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Petr K.)

Personál hotelu ochotný a spokojený, prostředí hotelu dle popisu, se stravou jsem byl spokojen,

Vynikající (Andrea B.)

Hotel Eufória odporúčam, poskytované služby na úrovni, strava výborná, myslím, že každý si našiel to svoje, izba akurát, žiadne stiesnené podmienky, dostatok nábytku na odloženie vecí, veľká kúpeľňa, vaňa s masážnymi tryskami. Veľmi príjemný personál, či čašník alebo recepčná, dala nám výborné tipy, maximálna ochota.

Vynikající (Monika M.)

Velmi příjemný pobyt. Pokoj čistý, s krásným výhledem na Tatry. Polopenze naprosto vynikající, večeře o 4 chodech, snídaně bohatý výběr.

Skvělé (Petr K.)

Stava, personál, umístění a služby - wellness byly výborné, kvituji blízkost Tatranské železnice. K čemu mám výtku je čistota na pokoji, vytřeno či vysáto určitě nebylo minimálně po naposledy ubytovaným.

Vynikající (Iveta J.)

Prostředí nádherné, služby dobré, personál výborný. Výlety po Tatrách perfektní.

Vynikající (Ľubica S.)

Pobyt v hotelu byl na jedničku - vše výborné - strava perfektní, domácí, ubytování čisté, krásné, v rodinném pokoji prostorné, umístění hotelu super - výborná dostupnost na všechny výlety, personál milý, ochotný.

Skvělé (Matej Sumka S.)

Strava výborná, upratanie izieb a čistota celkom otrasná, sprcha na grcanie uprataná, mali sme zlomenú stoličku, tu nam nevymenili, nechýbala nám ale tak. Na zemi sme mali mrtvy hmyz, neviem ako tam upratujú. Tie sprchy sú asi všade také, mali sme 3 izby s rodinou a všetci sme také mali, špinavé. Spali sme tam 2 noci, chodili sme na túru, ale asi by sme išli inde nabudúce.

Skvělé (Jan E.)

Hotel Euforia jako takový je OK, ale není moc vhodný na pobyt s dětma. Na velkém místě před hotelem chybí jakékoliv vyžití pro děti. Houpačka, klouzačka, pískoviště, prostě nic. Jen trampolína. Ale všimli jsme si, že to je problém u většiny hotelu v Tatrách. Nějak se tam na to nemyslí. No a další minus jsou matrace. Ještě teď mě bolí žebra, jak mi do nich tlačily pružiny. Ale podle jiných hostů jsme jen měli smůlu na pokoj. S jídlem jsme byli spokojeni, velký výběr, dobrota. Personál v pohodě. Wellness jsme nestačili využít, nebyl čas.

Vynikající (Hana V.)

Hotel, prostředí, personál, jídlo - vše hodnotím na 1. Milá a ochotná obsluha, skvělé jídlo, všeho dostatek. Doporučuji

Vynikající (Jitka F.)

Pobyt byl krásný, vše bylo v pořádku, na pokojích čisto, personál byl velmi přátelský a ochotný.