Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Pavlina D.)

Prostředí hotelu super, akorát ty snídaně nebyli moc na výběr chyběla mi tam zelenina. Jinak dobré.

Skvělé (Hana K.)

Prostředí hotelu pěkné, vše co bylo na kuponu jsme obdrželi. Se službami jsme byli spokojeni. Jen v pokoji nesvítila malá lampička a dveře do koupelny šly hůře otvírat.

Vynikající (Zdeněk B.)

Byli jsme se vším spokojeni a doporučujeme tuto formu pobytu. Krásný zážitek máme z výletu na zámek Bojnice.

Vynikající (Ludmila M.)

Byli jsme spokojeni se vším, odpovídalo to popisu. Večeře by mohly být tříchodové.

Skvělé (Běla V.)

Lázně samotné i ubytování velmi příjemné. Polopenze, konkrétně večerní menu bylo velmi skromné, jednochodové bez nápoje.

Vynikající (Milan O.)

Vše co bylo prostřednictvím voucheru nabízeno bylo naplněno k naší plné spokojenosti. Strava, wellness personál hotelu, ubytování. Všem zájemcům vřele doporučujeme. Tipy na výlet: Byli jsme na celodenním výletu na zámku Bojnice + přilehlá zoo a byli jsme nadšeni. Krásnější zámek jsme ještě neviděli.

Vynikající (Igor J.)

Lázně, hotel perfektní, personál velmi příjemný a vstřícný. S pobytem jsme velmi spokojeni.

Vynikající (eva L.)

Hotel moc hezký, všude čisto a pořádek, personál vstřícný, ochotný a milý, pobyt odpovídal popisu, strava super a wellness naprosto dokonalý. Byla jsem moc, moc spokojená a určitě se do Malé Bielice budeme s přítelem rádi vracet. Eva Listíková

Vynikající (Milan H.)

Zámek Bojnice, hrady Beckov, Trenčín, Čachtice, restauraci Baťovku, no prostě paráda!

Vynikající (Lenka K.)

Prostředí hotelu super, čisto, vybavení nadstandardní, wellness 100%, doporučuji saunový svět, strava velmi dobrá, snídaně s ovocem i zeleninou, personál milý. Doporučuji navštívit místní restauraci Baťovka - kulinářský zážitek a velice ochotný personál :).