Využijte výhody slevových karet

Koupí GoPassu za 2 € přímo v penzionu získate 20 - 40% slevu na celodenní vstupy do termálních lázní Gino Paradise Bešeňová a Tatralandia. GoPass je možné využít ve všech střediskách Tatry Mountain Resorts a.s. na Slovensku, v Česku i Polsku.

S Liptov Region Card si užijete slevy v celém regionu - na výletní místa a památky, do restaurací, muzeí atd. Získat můžete slevu 5 - 100 %.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Ivana ?.)

Velmi milý a ochotný personál, ubytování průměrné, doporučuji vzít si osušky, k použití jsou pouze malé ručníky, sleva do termálu v době našeho pobytu neplatila.

Vynikající (miluse O.)

Byli jsme moc spokojeni, prostředí dobré, snídaně odpovídající ceně, ale nejvíce jsme byli spokojeni s personálem, poradili, nabídli slevy atd. Obvzlášť paní recepční - plavčice tj. takové milé sluníčko.

Skvělé (Markéta ?.)

Hotel na krátký pobyt ANO, mimo sezonu nefungovala restaurace, personál velice milý, daleko na koupaliště a nedostali jsme 50% slevu na vstupy do termálka.

Skvělé (Zdeněk O.)

Hotel odpovídal **. Personál (především mladší pán) velice ochotný a vstřícný. Se vším pomohl a poradil. Snídaně silnou stránkou. Stále doplňované. Jedlíci se nemusí omezovat. Když něco došlo, řekli jsme a bylo nám doneseno i přímo na stůl. Ubytování už pokulhává. Odpovídá viz. kategorie výše, ale na přespání a za tu cenu prostě stačí. Z termálů je to sice dál (neleží na "hlavní třídě :-) ), ale zase příjemnej špacír, po cestě si dáte dobrou pizzu a pivko :-).

Skvělé (Pavlína K.)

Odpovídá popisu, se službami, s personálem velmi spokojeni. Doporučíme cenu, služby.

Vynikající (Soňa K.)

Pěkný penziónek na klidném místě a ne několik minut od thermalu Bešeňové, takže se dalo jít v klidu pěšky. A dobré raňajky formou bufetu, kde si vyberete na co máte chuť a rychle mizeli x) Personál byl také hodně ochotny a vše proběhlo bez problémů. Nádherné okolí a kolem jen sama příroda x)

Vynikající (Ilona A.)

Vše odpovídalo popisu. (Příjemní, ochotní lidé na penzionu; bohaté bufetové snídaně - neustále doplňované).

Skvělé (Miroslav K.)

Prostředí penzionu odpovídalo popisu. Bohužel neodpovídalo vše, co bylo na kupónu uvedeno, konkrétně sleva 50% na vstupy do termálů. Toto "nedopatření" bylo údajně ze strany termal-parku a majitel se za to patřičně omluvil a poskytl nám kompenzaci odpovídající rozdílu. Velmi příjemný majitel penzionu pan Mgr. Baran i jeho personál.

Vynikající (Jana Šindlerová ?.)

Penzion Agrothermal jsme již dříve navštívili a byli jsme velice spokojení. Proto jsme si objednali znovu ve stejném místě ubytování a opět jsme byli spokojeni. Příjemní majitelé, personál a vydatné snídaně. Pokoje jsou také udržované.

Vynikající (Jana P.)

Hotel se nám líbil, velikost byla tak akorát. Pobyt odpovídal popisu. Obdrželi jsme vše, co bylo na kuponu se službami jsme byli spokojení, snídaně bohatá, chutná a bylo všeho dost. Personál hotelu byl sympatický, ochotný a velmi příjemný prostě se nám tam líbilo a wellness za poloviční cenu se nám líbil také.