Relaxační pobyt ve Velkém Mederu

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Jiřina M.)

Vše odpovídalo popisu, majitelka velice příjemná, ubytování pěkné, čisté, snídaně výborné.

Vynikající (František E.)

Jelikož jsme byli na Slovensku již potřetí, tak to je samozřejmé, že byla spokojenost, ve Vile Azur je skvělý personál a vše jak jsme se domluvili včetně dřívějšího příjezdu.

Vynikající (Viktorie S.)

Pobyt byl naprosto úžasný. Rádi se někdy vrátíme. Vše bylo výborné a ochota personálu vše jen doladila. Takže děkujeme za krásný zážitek. Doporučuji.

Vynikající (Miroslava K.)

Apartmány Azur velmi pěkné prostředí, se službami jsme byly spokojeni, paní majitelka velmi příjemná, ochotná a milá, dop. bych návštěvu blízkého Gyoru - krásné město v Maďarsku vzdálené asi 20 km.

Vynikající (Radka D.)

Byli jsme ve vile Azur letos už potřetí a to asi hovoří za vše. Rádi se vracíme tam, kde je nám dobře.

Skvělé (Ctibor M.)

Všechny služby spojené s ubytováním splnily naše očekávání. Majitelka penzionu velmi příjemná a milá.

Skvělé (Irena H.)

S pobytem jsme byli spokojeni. Vše odpovídalo nabídce a vše jsme obdrželi. Personál penzionu byl ochotný a vstřícný.

Vynikající (Libor H.)

Ubytování bylo hezké, čisto, snídaně = bohatý výběr. Příjemný personál. Vše OK. Jezdíme opakovaně.

Skvělé (Vaclava L.)

Vila Azur - příjemné ubytování poblíž termálů - docházková vzdálenost cca 6 min pomalou chůzí. Paní recepční velmi milá. Pokoje čisté, vybavenost průměrný standard. Na zahradě možnost grilování, tenisový kurt a pískoviště se skuzavkou pro nejmenší. S pobytem jsme byli plně spokojeni.

Vynikající (Radka D.)

Byli jsme ve vile Azur již podruhé. První pobyt jsme dostali jako vánoční dárek, ten jsme si užili poslední dubnový víkend a protože jsme byli velmi spokojeni, koupili jsme si teď pobyt znova a užili si termály opět teď ani ne po dvou měsících. Snídaně dobré klasické - sýry, několik druhů salámů, slaninka, párky, střídaly se moučníky. Láhev vína jsme k pobytu pokaždé také dostali. Už teď se zamýšlíme nad termínem další návštěvy.