Perfektní letní nabídka pro dva a až 2 děti do 18-ti let zdarma ve Vile Borievka*** v Tatranské Lomnici. Vytvořte si dovolenou podle Vašich představ - od ubytování, stravy, wellness až po ALL INCLUSIVE.

Pobyt podle Vašich představ v centru Tater

Tatranská Lomnice je srdce Tater a už při příjezdu Vás okouzlí nádherná architektura a atmosféra celé obce přímo pod Tatrami. V tomto malebném prostředí můžete strávit týdenní dovolenou, kterou si seskládáte podle Vašich představ.

Vila Borievka*** působí příjemným, rodinným dojmem a hned při příjezdu na recepci Vás přivítá a ubytuje milá recepční. Všechny pokoje jsou slunečné, čisté a udržované.

Můžete se těšit na pohodlnou pohovku, nábytek vyrobený na míru a nechybí ani kuchyňské spotřebiče a trezor. V pokojích jsou kvalitní, pohodlné postele, které zajistí, aby se každý host vždy vyspal do růžova a načerpal novou energii.

Turistika pod Lomnických štítem

Ve volném čase se můžete věnovat turistice - možností je víc než dost. Mezi oblíbené aktivity hostů patří: 

  • Výstup na „Hrebienok“, pěšky nebo lanovkou 
  • Túra na Lomnický štít je ideální pro sportovce
  • Rodiny s dětmi rády navštěvují Belianskou a Ledovou jeskyni
  • Termální koupaliště Vrbov s léčivou vodou je vzdáleno 15 minut autem, ceny jsou velmi přijatelné

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Zdeňka H.)

Ubytování odpovídalo, dokoupili jsme polopenzi, jídlo bylo výborné. Přálo nám i počasí, takže naprostá spokojenost.

Skvělé (Nataša P.)

S pobytem jsme byli spokojeni, ubytování pěkné, výborná poloha vily ( blízko nádraží ).

Vynikající (Helena V.)

Byli jsme moc spokojeni, ubytování pěkné, vše čisté, vše co bylo slíbeno, bylo dodrženo :). Udělali jsme si pěkný výšlap až na Skalnaté pleso - asi 3,5 hod, částečně po sjezdovkách.

Vynikající (Růžena ?.)

Profesionální a přívětivý přístup personálu, krásné prostředí. Pohodová dovolená - moc děkujeme!

Vynikající (Leona C.)

spokojenost se vším - vstřícné recepční, dobré jídlo, ubytování na dobré úrovni, vše bylo v pořádku.

Vynikající (Gabriela M.)

Ve vile Borievka jsme byli už po druhé a opět jsme byli velmi spokojeni. Služby jako strava, wellness jsme nevyužívali, tudíž nemůžeme hodnotit. Personál je velmi ochotný a příjemný. Tipy na výlet - Popradské, Štrbské, Skalnaté pleso, nebo Belianská jeskyně a další.

Vynikající (Miloš O.)

Ubytováni hezké. Služby skvěle.strava formou švédských stolu byla vynikající.kazdy den skvělá nabídka,ceny nápojů OK...

Vynikající (Veronika G.)

Celkově jsme byli s pobytem spokojeni. Apartmán byl menší, ale vzhledem k tomu, že jsme tam pouze nocovali, tak nám to až tak nevadilo. Počasí bylo na květen v Tatrách luxusní a z toho důvodu není nic, co bychom mohli vytknout. Snad jen polopenze v Hotelu Tulipán byla trochu skromná, co do výběru jídel. Ale zase velký problém to nebyl, naopak to vyvážila milá a vstřícná obsluha.

Vynikající (Eva Z.)

Pobyt (ubytování, služby) odpovídal popisu Slevokingu. Pouze malá nesrovnalost při večeři, kdy nám servírka pro syna (10 let) donesla poloviční porci, přičemž jsem za něho zaplatila jako za dospělého, jelikož jsem vycházela z vašich údajů na portálu, kde píšete, že děti nad 6 let již platí za večeři 5 euro, stejně jako dospělý. Takže nevím z čeho vycházela obsluha, ale ihned toto bylo napraveno.

Skvělé (Viera H.)

Všetko OK, až na postele s matracmi, ktore sa hybali mimo ramu postele. Personal ochotni, ustretovi.