Užijte si dovolenou na úpatí Červené Veže v Hotelu Panoráma ***+. Těšit se můžete na polopenzi plnou regionálních chutí a další výhody - třeba na vstup do zrkadliska a suchý zábal celého těla v Piešťanských lázních či do bazénu v Hotelu Korekt.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Helena M.)

Prostředí hotelu pěkné, pobyd odpovídal popisu. Obdrželi jsme vše, co bylo uvedeno na kuponu. Personál hotelu velmi milý. Doporučuji.

Skvělé (Petr M.)

Hotel byl docela dobře zařízený. Na pokojích všechno co potřebujete. Postele byly trochu užší a i matrace měkčí. Signál WiFi docela slabej, jeden den nešla vůbec. Snídaně by mohla být trochu pestřejší, ale to je asi věc názoru. Na večeři výběr ze šesti jídel + dezert. Docela dobrý. Využili jsme i masáže které se dají objednat na recepci. Vyjde to o polovinu levněji než dole v Piešťanech. Sauna byla taky v pohodě. Všude čisto, personál ochotný. Do Piešťan asi 15 minut pěšky, nebo lze objednat Taxi. Pozor na výběr, protože za stejnou vzdálenost lze zaplatit 3€, ale i 8€.

Vynikající (Eva K.)

Prostředí je tam naprosto kouzelné. Úžasný klid a hlavně kousek od koupelí a centra Piešťan. Samotný hotel je útulný a hlavně čistý. Nádherný výhled z restaurace. Personál je milý a velmi ochotný. Jídlo také dobré. Snídaně bohaté, velký výběr od každého chuť. Porce večeří dostačující, výběr ze dvou až tří jídel a k tomu moučník pokaždé jiný. Dostali jsme vše co bylo v kuponu naprosto bez problému. Doporučily by jsme in-line okruh kolem jezera Slňava. Začíná hned pod hotelem u mostu a má cca 12 km nenáročný. A výlet na Čachtický hrad. Lázně jsou super a skvělá dostupnost různých procedur.

Vynikající (Vladimír .)

Prostředí hotelu se nám líbilo, bohužel jsme nedostali emailem přislíbený pokoj s výhledem na Piešťany, ostatní služby byly v pořádku, slabý sortiment jídla na snídani, jinak jsme byli spokojeni.

Skvělé (Hana ?.)

Poloha hotelu a hotel samotný velmi pěkný. Příjemný personál. V hotelu čistota a klid.

Skvělé (Soňa K.)

Výhled z hotelu je opravdu překrásný, personál velmi milý a ochotný. Servis byl perfektní stejně tak, jako snídaně. Se službami to bylo horší - chtěli jsme vířivku - byla mimo provoz, rašelinový zábal - není k dispozici, ačkoliv obě služby jsou stále inzerované. V budově hotelu jsou až do noci slyšet odvětrávání a sprchy z jiných pokojů - osobně mě to dost ruší, jiní z naší rodiny to ani nezaznamenali, tak jen pro úplnost. Komplikované to bylo s kuchyní - měli jsme polopenzi. Výběr je po celý pobyt z 8 jídel, stále stejných. První dny vařil šikovný pan kuchař, čekání bylo delší, ale jídlo výborné. Poslední den se kuchař změnil, čekali jsme 2 hodiny, mezitím několik skupin odešlo a několik jídel bylo vráceno. Celkově je to v Piešťanech a okolí skvělé, můžete zde strávit dva týdny a stejně všechno nestihnete. Blízko je písečná pláž s průzračnou vodou, cyklostezka, zříceniny hradů. Zábavně udělané jsou miniatury slovenských hradů v podolí, za návštěvu rozhodně stojí Kúria Beckov - restaurace hned pod hradem.

Vynikající (Jana D.)

Hotel PANORAMA V Piešťanech má krásnou polohu, pro toho kdo rád snídá či večeří s vyhlídkou do okolí - vyhlídka na slepé rameno Váhu dole tvořící lázeňský ostrov, lesy a pohoda, personál vstřícný a pilný, vše šlape ke spokojenosti klientů, pokoje příjemně barevně sladěny - do sluníčkových teplých barev, díky tomu bude jistě v hotelu krásně i za podzimních či zimních večerů, zvláště když se roztopí krb v restauraci Koliba. Ráda tento kout naši slovenské země doporučuji na příjemný pobyt ve dvou i celé rodiny s dětmi - je zázemí i klouzačka u terasy s venkovním posezením - prostě jeďte se podívat :-)

Skvělé (Vladimíra Nepožitková N.)

Příjemné prostředí, ochotný personál, dobrá strava, přesně odpovídalo popisu hotelu, absolvovali jsme výlet do Čachtic na zříceninu hradu - doporučujeme, smůla byla, že v září již není otevřené čachtické podzemí, dále jsem si prohlédli po cestě v Podolie miniatury hradů, samozřejmě jsme si prošli krásné piešťanské parky.

Skvělé (Josefa M.)

prostředí hotelu se nám moc líbilo, personál vstřícný, ochotný, strava dobrá. Pro mne moc důležité, povlečení a vše velmi čisté.

Skvělé (Petr P.)

Hotel je pěkný, i když pár drobných chyb bych dokázal najít. Pokud chcete mít panoramatický výhled, tak si to domluvte při rezervaci. Skvělé snídaně, velice chutné halušky. Oceňuji vířivku a saunu přímo v hotelu. Personál ochotný. Termály vzdálené asi 10 minut chůze - doporučuji navštívit. Okolí vhodné na procházky.