Krásná příroda v Šoporni plná lesů a rybníků, chutná a vyvážená strava, neomezený vstup do vnitřního bazénu a fitness - to vše vás čeká v osobně ověřeném hotelu Relax Inn ***. Navíc se můžete těšit i na masáž zad, vstup do sauny nebo minigolf.

Relaxujte a objevujte

  • Termální koupaliště Diakovce (17 km) navštivte v případě, že vám nebude stačit vyhřívaný hotelový bazén.
  • Termální koupaliště Vincov les (20 km) nabízí vnitřní bazény s léčivou termální vodou, která pomáhá na bolesti kloubů i kožní onemocnění.
  • Městské hradby v Trnavě (23 km) nabízí příležitost prohlédnout si středověké opevnění slovenského města. Většina podobných hradeb byla zbourána již v 18. století.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Martin T.)

Ochotný personál, dobré jídlo, klidné prostředí, 37 stupňový bazén. Neudržované prostředí hotelu, starší wellness.

Vynikající (Lenka U.)

Pobyt odpovídal popisu, dobré jídlo, krásný wellness, velmi milý personál. Okolí hotelu pekné.

Skvělé (ŠÁRKA ?.)

Běžné ubytování pro klientelu, která hledá klidné prostředí. Mini Golf, tenis, kajak, možnost zapůjčení kola, koloběžky, masáže, sauna, rehabilitační vany a kousek od Termálního koupaliště. Strava chutná, čisto, milý personál.

Vynikající (Vladislav K.)

Prostředí hotelu je velmi příjemné. Spokojeni jsme byli se všemi službami, milé recepční, velmi dobrá strava v dostatečném množství. Kvalitní masér. Hotelový dovo a odvoz z/do Seredi/Šoporně. Doporučuji všem co mají rádi klidné prostředí.

Vynikající (Vladimír H.)

Prostředí trošku horší, hotel stojí stranou od civilizace, ale o okolí hotelu se pečuje. Personál naprosto skvělý. Příjemné recepční, servírky i masér. Po celou dobu pobytu (čtyři noci) jsme se cítili jako doma. Čistý, vyhřívaný bazén můžete využívat kdykoli do 22 hod. Byli jsme spokojeni, děkujeme.

Skvělé (Hana P.)

Prostředí hotelu odpovídalo popisu (klidná lokalita uprostřed přírody). Obdrželi jsme vše, co bylo na kupónu uvedeno. Se službami, např. strava, wellness, masáž zad, jsme byli spokojeni (hodnotíme průměrně). Strava byla servírovaná. Personál hotelu byl vstřícný. Pokoje jsou vybaveny novým nábytkem, bylo čisto, útulno. Většina pokojů má balkóny, výhled na tenisový kurt. Dalším zákazníkům bychom doporučili následující: lokalita, kde "lišky dávají dobrou noc". Bez auta, naprosto odtrženi od civilizace. Hotel se nachází v lese. Vhodné pro sportovce a osoby, vyžadující klidné, ničím a nikým nerušený pobyt. Možnost využít posilovnu, golf, běhání a další sportovní aktivity. Nesetkali jsme se s žádnými problémy. Výhodou vnitřní vyhřívaný bazén s neomezeným vstupem. Doporučujeme navštívit hrad v Nitře a projít si historické centrum, termály v Dunajské Stredě a nebo termály Dolné Saliby.

Vynikající (Jitka J.)

Vše co nám bylo slíbeno, bylo dodrženo, velká spokojenost, super jídlo, obsluha, krásné prostředí.

Skvělé (Zdeněk Dočekal D.)

Pěkné prostředí, ochotný personál, pobyt kazilo jenom několik maličkostí jako špatně splachující WC, televize na heslo, prostě by hotel potřeboval nějakou investici na modernizaci.

Vynikající (Lenka D.)

Pobyt odpovídal popisu, všechny služby v kuponu jsme dostali. Bazén, fitko, hřiště bez omezení. Personál na jedničku :) Strava chutná, bohaté snídaně. Hotel klidný, mimo obec v lesích u rybníka, oáza klidu. Vynikající pro děti.

Skvělé (Růžena J.)

Vcelku se nám prostředí líbilo, hotel pěkný jen po sezoně bez návštěvníku, bylo nás tam ubytováno 5 osob. Na službách jsme to ale nepocítili. Bazén jsme měli sami pro sebe, stejně tak welness . Okolí pěkné, klidné a tiché. Ráj pro rybáře. Služby hotelu OK