Hotel Thermalpark *** se nachází přímo v areálu jednoho z nejoblíbenějších termálních komplexů na Slovensku. Z pokoje můžete vyjít rovnou v plavkách a skočit do některého z vnitřních či venkovních bazénů. Děti si zamilují tobogán i animační program.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Iveta S.)

Prostředí hotelu se nám líbilo. Vše, co bylo napsáno na kuponu, jsme obdrželi. Strava byla dobrá, wellness a bazény byly příjemné. Protože jsme zde byli o víkendu, tak bylo v termálu moc lidí. Personál byl velmi příjemný. Jako tipy na výlet bychom doporučili "vodní dílo Gabčíkovo" asi 15km od hotelu a centrum města Dunajská Streda. Od hotelu pěšky 1,5 - 2 km.

Skvělé (Petr P.)

Klidné a útulné prostředí, vstřícný a ochotný personál, stravování na dobré úrovni.

Vynikající (Tomáš M.)

Hotel Termalpark v Dunnajské stredě nás nadchnul. Velká spokojenost. Přijemný personál, čisté pěkné pokoje. Termály - lázně paráda. Přímo u hotelu Termalparku.

Skvělé (Jarmila P.)

Prostředí hotelu pěkné. Ztráta hvězdičky za vyžadovaný odchod z hotelu v 10.00, přesto že na kuponu bylo v 11.00 hod. A dále silně ošidili služby magnetoterapie a kyslíkové terapie - už při objednání se paní tvářila, že ji silně obtěžujeme. A přestože magnetoterapie byla zakoupena na 32 minut pro dva, trvala jen 2x 15 minut. I kyslíková terapie byla jen po 15-ti minutách. Pokud nechtějí služby poskytnout, pak ať je do poukazu nedávají. Ubytování OK, i jídlo bylo dobré.

Skvělé (Eva K.)

Prostředí hotelu pěkné, nový interiér. Trocha zklamání ze skluzavek - za úhradu, velký tobogán zavřený. Zápach ze společných WC v areálu bazénů. Strava v hotelu výborná, postačující polopenze.

Skvělé (Ivanka N.)

Hotel je velice Krásný, nový. Jediné co nás zarazilo, že pokoje se vůbec za celý pobyt neuklízejí. Ručník nám vyměnili jen na žádost, což nás velice překvapilo. Velká výhoda je umístění přímo v areálu, a možnost placení na čip (nemusíte po celou dobu pobytu nosit žádné finance). Snídaně velice chutné a bohaté, večeře sice malý výběr, ale většinou moc dobré. Jen ovoce a moučníky jsou brzo vybrané pokud nepřijdete včas. Problém jídelny je malá kapacita, dyž je hotel plný máte problém si sednout.

Skvělé (Ladislav ?.)

Dalším zákazníkům doporučují. Jen u večerní stravy jsme postrádali popisky u jídel.

Vynikající (Milan M.)

Pestrá snídaně i výběr při večeři byl skvělý a chutný. Hezké, čisté pokoje, stejně tak i celý hotel. Trochu nepořádek na terase restaurace, ale je to o lidech.. co se týče termál parku tak vyžití je dostatek, na své si přijdou i děti. Dostatek stánku s občerstvením a velmi slušné ceny. Byli jsme spokojeni. Nejvíce nás překvapily masáže! Jedním slovem TOP! Pánové maséři opravdu celý čas masírovali a nešetřili nás..moc díky. Masáž byla super!!

Vynikající (Markéta P.)

Parádní relax, úžasné jídlo i ubytování, rádi se opět vrátíme. Jen restaurace přímo v hotelu chybí.

Vynikající (Monika H.)

Pobyt se nám velice líbil, prostředí bylo příjemné, moderní, personál vstřícný. Využili jsme všech služeb které hotel poskytuje a byli jsme moc spokojeni. Děkujeme masérkám za skvělou masáž. Věřím, že se určitě vrátíme a můžeme všem jen doporučit.