Navštivte jednu z nejkrásnějších a přírodně nejbohatších částí Vysokých Tater, Belianské Tatry, a užijte si dovolenou se vším všudy. Těšte se na snídani formou bufetu, nespočet možností výletů do okolí a také na spoustu okolních aquaparků.

Belianské Tatry: zábavní středisko, aquaparky i hrady

Poloha penzionu je ideální nejen pro výlety v nejbližším okolí, ale také do dalších částí Vysokých Tater. Vášniví cyklisté budou nadšeni - je zde několik cyklostezek.

Kromě toho je lokalita parádním místem pro turistiku, vydejte se třeba ke Spišké Maguře, do Pienin nebo do Tatranské Lomnice přes Skalnaté Pleso.

Na své si přijdou milovníci památek, vydejte se k hradu Kežmarok nebo k hradu ve Starej Ľubovni. Navštivte také jeden z několika aquaparků - Aquacity Poprad, Thermalpark Vrbov nebo vyrazte do Polska do Terma Bania Bialka či Terma Bukoviny.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Imrich P.)

Ubytovanie a jedlo bolo v poriadku, personal mili a ochotni, aj ked, zaluzie na nasej izbe neboli uplne dokonale a ani postelne najcistejsie, ale boli sme spokojni

Vynikající (Jana C.)

Strava výborná, personál vynikající, slušný, ochotný. Výlet Vrbov, Slovenský ráj, túra Monkova dolina do Tatranský javořiny.

Vynikající (Věra B.)

Celý pobyt byl velmi příjemný. Vynikající strava, ubytování v pořádku, vše čisté, majitelé a personál vždy ochotní. Všem doporučuji.

Skvělé (Ingrid S.)

Prostředí hotelu odpovídalo ceně. Vybavení pokoje postarší. Strava výborná, personál velice milý a ochotný.

Vynikající (2 U.)

Ubytovanie bolo veľmi príjemné a personál milý a ústretový. Dovolenku sme si užili a prostredie Ždiaru veľmi odporúčame milovníkom krásnej prírody. Psíčkarom padnú vhod veľké lúky (počas zimy lyž. svahy), kde sa môže váš miláčik do sýtosti vybehať :) V okoli začína aj množstvo turistických a cyklo trás.

Skvělé (Lubomir Pospisil P.)

Pobyt zodpovedal popisu na kupóne, strava bola na slušnej úrovni. Personál bol ústretový a príjemný. Tip na výlet: splav po rieke Dunajec.

Vynikající (2 ?.)

Výborné ubytovaní, ochotný personál. Krajina nádherná. Velmi spokojená. Odpovídá nabídce.

Skvělé (vendula koplíková K.)

Penzion se nachází na pěkném místě. Vybavení pokoje odpovídalo popisu, pouze byl problém s připojením na wifi. Personál byl velmi ochotný. Nabídka snídaně byla pestrá a každý si vybere. Parkovací místo je přímo před penzionem. V okolí se nachází spousta restaurací a tras pro procházky s dětmi. Je zde spoustu možností kam se zajet podívat - v blízkosti jsou muzea, jeskyně, bobová dráha, lanová dráha, jezera apod.

Skvělé (Katarína J.)

pobyt zodpovedal popisu, pre menej narocnych, ale uplne staci na prespatie, ranajky aj vecere boli fajn