Termální koupaliště s léčivou vodou a relaxace

Pouhých 400 metrů (10 minut chůze) od penzionu se nachází termální koupaliště Podhájska. Areál lázní se rozprostírá na 12 ha. Geotermální pramen má teplotu 80 °C a převyšuje teplotu pramenů v Karlových Varech. Zdejší voda je světovým unikátem a má blahodárné účinky na celý organismus.


Voda v lázních se často srovnává s vodou z Mrtvého moře. Její unikátní složení pozitivně působí na kožní onemocnění, choroby dýchacích cest, bolesti kloubů a zad a pobyt zde pomohl tisícům návštěvníkům.


Těšte se na 3 bazény s termální vodou - sedací, ochlazovací a dětský bazén.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Bohuslava P.)

Velmi krásné prostředí, klidné, pokoje velmi čisté, opravdu velká spokojenost. Jen prosím nepište, že vzdálenost k termálům je 400m. Bylo to pro nás jediné překvapení. Cesta zpět do kopce starší osoby zcela vysílí.

Skvělé (Jaroslav C.)

Prostředí penzionu se nám velice líbilo, kvalita ubytování byla na vysoké úrovni. Pokoje byly prostorné a dobře vybavené, interiér penzionu působil luxusním dojmem. Paní, která tvořila personál byla velice ochotná a příjemná, bohužel však byla v penzionu pouze při našem příjezdu a po dobu snídaní. Menší vítku bychom měli pouze k poněkud chudší nabídce snídaňového bufetu. Příjemná naopak byla nabídka gril baru s živou hudbou v bezprostřední blízkosti penzionu s možností uplatnění slevy za konzumaci jídla pro ubytované hosty. Celkově hodnotíme pobyt v tomto penzionu jako velmi příjemný.

Vynikající (Josef R.)

Pobyt v hotelu splnil naše očekávání. Pokud se jedná o pobyt v Rakousku, je to na jedničku, pobyt strava služby.

Vynikající (Petr C.)

Prostředí hotelu - velmi pěkné, pokoj super, ostatní služby nemohu posoudit. Strava vyhovující.

Skvělé (Ludmila P.)

V uvedeném penzionu jsme pobývali opakovaně, s pobytem jsme byli vždy spokojení. Máme rádi klidné prostředí, proto nám vyhovuje poloha mimo centrum. Příjemné bydlení, vstřícný personál a také poskytnuté slevy na jídla v restauracích areálu koupaliště pro nás jako ubytované bude určitě opět důvodem pro opakovaný pobyt i přes značnou vzdálenost. Ludmila Příhodová Humpolec

Skvělé (Zuzana ?.)

Pobyt zodpovedal popisu na kupone. Personál veľmi milý. Izba bola pekná a útulná. Raňajky boli fajn, akurát bolo treba ísť hned o 8:30 hod., lebo potom už tam moc nebolo. Akurát ma zarazila jedna vec, že pri pobyte na 4noci nám neboli ani raz vysypane smeti.

Vynikající (Ľudmila R.)

Boli sme velmi spokojní, odporúčame svojim známym a priatelom. Chystáme sa znovu navštíviť toto hotelové zariadenie, avšak stále je obsadené.

Vynikající (Slavomíra V.)

Veľmi pekné prostredie penziónu s výhľadom na obec a Thermal Park.Ubytovanie bolo príjemne,čisté a zodpovedalo popisu aj zobrazeným fotografiám z prezentovanej ponuky.Domáci boli milý a ústretový, vrátane personálu. Samozrejme ho odporúčam známym aj neznámym.....:-). V Podhájskej sme boli prvýkrát,ale určite sa tam ešte radi vrátime.....:-)

Skvělé (Ivana B.)

Byli jsme spokojeni se stravou i personálem. Moc se nám líbil park pro děti a koupání. My jsme se odreagovali a náš syn si užil zábavu.

Vynikající (Anežka N.)

Prostředí krásné, popis pobytu odpovídal, se službami personálu jsme byli naprosto spokojeni.