Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Marie N.)

Pobyt odpovídal popisu prezentace, byli jsme velice spokojeni , luxusní ubytování, čisté a krásné prostředí, v budoucnosti se budeme ubytovávat pouze v tomto resortu. Perfektní postel, spalo se mi , jako v bavlnce, čistý vzduch, no prostě paráda.

Vynikající (Věra B.)

Prostředí i vybavení hotelu odpovídalo všemu, co bylo uvedeno v nabídce. Byli jsme velmi spokojeni s jednáním personálu v hotelu i s poskytnutými službami. Výborná kuchyně a pestrost nabídky jídel nás nadchla. Určitě bychom doporučili dalším zákazníkům.

Vynikající (eva R.)

Prostředí je nádherné, možná jen, že na pokoji není klimatizace, takže v parném létě se možná hůře spí, ale jinak perfektní. Personál byl velice milý a vstřícný. Nebyl absolutně žádný problém třeba se změnou termínu. Obsluha, jak v restauraci, tak zaměstnanci na recepci, velice příjemní. Měla jsem trošku obavy z averze na Čechy (slyšela jsem o tom v minulosti), ale musím říct, že opak byl pravdou. Cítili jsme se vítáni a byly jsme nadmíru spokojeni :)

Skvělé (Jana R.)

Okolí hotelu, bylo bezvadné. Pro děti mini farma a hřiště. Krásný výhled na hory. Personál příjemný. Bohužel byla dočasně uzavřená restaurace, tak to nás trochu mrzelo. Cesta do Veľké Lomnice vedla mezi domy. Rozhodně doporučujeme Wild Park, krásný a Bešeňová aquapark, Skalnaté pleso.

Vynikající (Darina V.)

Pobyt presne odpovedal popisu a boli sme velmi spokojní a planujeme v kratkom case dovolenku zopakovat.

Vynikající (Natália M.)

Celková spokojnosť s pobytom aj so službami bola výborná, ubytovanie sedelo s fotkami.

Vynikající (Viktória S.)

Prostredie hotela bolo veľmi príjemné, výhľad na Tatry, izba respektíve apartmán plne vybavený , personál na recepcii s príjemným vystupovaním.

Vynikající (Denisa T.)

Maximálna spokojnosť, príjemný personál, raňajky na úrovni, ubytovanie pekné, čisté, ešte aj počasie vyšlo.

Vynikající (Daniela ?.)

Prostředí hotelu bylo pěkné, ano vše bylo v souladu se zakoupeným kupónem. Se službami jsme byli spokojeni a personál byl velice ochotný.

Skvělé (Iva S.)

Resort je velmi hezký a jeho poloha jej předurčuje být ideální základnou k výletům do Vysokých, ale i Nízkých Tater, pokud jste tu autem. My jsem cestovali jen s dcerou vlakem - bez problémů místním osobáčkem dojedete během 10 minut do Tatranské Lomnice a tam cestujete "elektríčkou" po celých Tatrách. Resort velmi pěkný, se službami nebyl problém, v recepci vždy ochotní. Jen ze stravy jsem měla rozporuplný pocit - měla jsem polopenzi, snídaně v pohodě, na večeři byla jídla trošku těžší - hold "slovenská", hodně slaniny, smetany, másla... nicméně formou rautu, takže se dalo s trochou přemýšlení vždy vybrat "bezpečná" varianta. Využily jsme i místní Aquapark - příjemné zpestření vysokohorské turistiky. Určitě doporučuji, uvažujeme o zopakování pobytu příští rok.