Zažijte 3 dny luxusního wellness v Hotelu Therma **** v Dunajské Stredě. Po celou dobu máte volný vstup do bazénového světa a lázní se saunami, vířivkami či tepidáriem, navíc vás čeká lymfodrenáž. V ceně je i polopenze a dvě děti do 10,9 let zdarma.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Jitka ?.)

Spokojeni jsme byli velmi, určitě se tam ještě vrátíme. Dostali jsme vše, co bylo slíbeno. Personál je ochotný, jídlo výborné, wellness bezvadný.

Skvělé (Alena P.)

Prostředí hotelu pěkné, popis odpovídal, strava byla slabší, wellness příjemný, personál byl v poho, výlety /zoo, starý plyn, aguapark/.

Vynikající (Eduard S.)

S pobytem i se stravou jsme byli spokojeni. Vše co bylo na zakoupeném kuponu to jsme dostali. Ubytování velmi pěkné (klimatizace na pokoji v ceně balíčku), strava odpovídající, personál hotelu byl perfektní. Rád doporučím svým přátelům.

Vynikající (Jana D.)

Prostředí velmi pěkné, strava i wellness výborné, personál příjemný. Pobyt odpovídal popisu, obdrželi jsme všechno co bylo v kuponu uvedeno.

Skvělé (Markéta R.)

My jsme byli spokojeni. Obdrželi jsme vše, co bylo uvedeno na kupónů. Wellness centrum nabízí skvěle saunovací rituály. Jediné, za co strhávám hvězdičku, je prostředí Dunajské středy.

Vynikající (Martina T.)

Absolutně super hotel! Skvělý, ochotný a profesionální personál. Wellness v hotelu na 1* a úžasné jídlo. Budeme doporučovat známým a určitě se sem vrátíme.