Přijeďte si odpočinout do krásného lázeňského města a načerpejte novou energii během odpočinku v bazénech a během množství procedur, které vám doporučí zkušený lékař. Každý den si také vychutnáte vynikající polopenzi.

Celkem 10 procedur ale máte rovnou v ceně balíčku. Konkrétní rocedury vám budou doporučeny na základě lékařské prohlídky, pobyt tak vám tak bude šitý přímo na míru. Ať už masáže, inhalace nebo koupele, procedury budou vybrány tak, aby prospívaly vašemu tělu.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Vieta T.)

Pobyt zodpovedal uvedenej ponuke. Strava bola dobra - moznost vyberu z 3 druhov jedal. K obedu aj veceri bol salatovy bufet. Z procedur zaujala najma novinka Morsky kupel. Personal ochotny a mily. Odporucam.

Skvělé (Anna S.)

Popis odpovídal tomu, co bylo uvedeno na kuponu, hotel starý, ale všude čisto a personál velice ochotný, nelze nic vytknout - jen škoda, že jsme přijeli mimo sezonu, kdy koupaliště má zavřeno.

Vynikající (Hana V.)

Vše bylo v pořádku. Nejvíce času jsme trávili v lázních Dudince. Pobyt doporučuji.

Vynikající (Marta M.)

Prostredie príjemné, boli sme spokojní. Procedúry podľa odporúčanie lekára 1*, personál príjemný ústretový. Strava výborná. V Dudinciach sme boli prvý krát nevedeli sme aké položenie je Hotela Flóra, ale prechádzky každý deň umocnili ešte hodnotu tohto pobytu. Ďakujeme.

Skvělé (Karel K.)

Hotel odpovídal úrovni 3* a datu výstavby. Má velmi pěkný bazén. Obsluhující personál velmi dobrý. Strava dostatečná. Léčebné procedury velmi dobré a v počtu, který nabízel poukaz.

Skvělé (Eva P.)

Hotel zodpovedal popisu, avšak hygienické miestnosti na izbe treba zrekonštruovať. Personál hotela bol ústretový, strava výborná a s wellnesom sme boli tiež spokojní.

Skvělé (Marie P.)

Hotel - chtělo by to rekonstrukci, zatím jenom vyměněná okna všechny služby jsem obdrželi, strava dobrá, personál ochotný.

Vynikající (Milada ?.)

Strava v hotelu Flora byla perfektní, bohatá a pestrá, se službami wellness jsme byli velmi spokojeni, stejně jako se službami hotelu

Skvělé (Bohuslava H.)

První dojem hrozný - budova zvenčí ve velmi špatném stavu, soc. zařízení zastaralé, nedostatečně udržované, dveře hrozný stav - klika nefungovala, nešly ani zamknout. Balkon - kusy opadané omítky. Strava odpovídala představám, dostatečný a bohatý výběr u snídaně, večeře dostatečné. Personál příjemný a vstřícný. Bazén vše vyrovnal, velmi příjemné jeho prostředí. Lázně pěkné.

Skvělé (Alois K.)

Hotel odpovídá své kategorii, služby na dobré úrovni, personál vstřícný, strava dobrá a chutná, akorát sklenice na nápoje a šálky na čaj by měly být větší (poure1,5 dcl) aspoň 2,5 dcl., bazén a jeho wellness zázemí taktéž na dobré úrovni.