Užijte si báječnou dovolenou uprostřed krásné přírody jen kousek od termálního Aquaparku Bešeňová. Těšte se na ubytování v penzionu Gazdovský dvor s polopenzi v tradiční slovenské restauraci. Obdržíte také Liptov Region Card, se kterou získáte mnoho výhod. Čeká vás také Gopass a slevy do okolních aquaparků a na lanovky. Děti potěší venkovní hřiště.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Jiří P.)

Ubytování moc krásné. Všude čisto. Pobyt odpovídal popisu. Pouze bylo špatné připojení k internetu. Na hotelu jsme obdrželi také slevy na další atrakce. Jídlo bylo výborné. Personál ochotny. Pobyt je kousek od termálního parku. Velké vyžití v blízkosti. Určitě se vrátíme. Vhodné pro malé děti.

Vynikající (Filip R.)

Penzion je utulny, stylove zapadajici do okoli. Jeli jsme zde hlavne za odpocinkem v laznich a plne to naplnilo ucel svoji vzdalenosti 5 minut od jednoho centra a 15 od druheho.

Vynikající (Michaela F.)

Pobyt předčil očekávání. Pěkné pokoje, stylové zařízení, možnosti posezení venku pro dospělé i děti. Velmi milá obsluha, velké porce - celkově jsme byli velmi spokojeni i děti by tu rády zůstaly déle.

Vynikající (Irena H.)

Hezké ubytování, krásné okolí, výběr snídaní i večeří z bohaté nabídky. Vše, co bylo v nabídce, odpovídalo skutečnosti. Chtěla poděkovat celému personálu za ochotu, vstřícnost, milé vystupování a veškeré služby. Zaslouží si obrovskou pochvalu. Byla to překrásná dovolená, ubytovaní v duchu Slovenských tradic. Všem vřele doporučuji.

Vynikající (Kamila P.)

Vše, co bylo v kuponu uvedeno, jsme obdrželi. Ubytování bylo krásné a poskytované služby opravdu solidní. Děkujeme.

Vynikající (Hana K.)

Velmi milé překvapeni. Ubytování splnilo naše očekávání. Penzion velmi čistý, chutné jídlo, příjemná obsluha mladých lidí. Doporučuji blízké termály Lúćky. Lyžování - Opalisko a Malinová Brdo. Termály Bešeňová - docela drahé vstupné.

Skvělé (pavlina Z.)

Krásné prostředí, slušné ubytování, ochotný personál. Pouze polopenze - malý výběr, spíš školní jídelna, ale hlad nikdo neměl :)

Skvělé (Marta T.)

S pobytem jsme byli spokojeni. Personál hotelu velmi milý a úslužný. Večeře dobré, snídaně už horší (malý výběr, všude jinde je i něco teplého).

Vynikající (Veronika ?.)

Maximálně jsme byli spokojeni. Ubytování je postaveno kousek za městem, takže žádný ruch, kolem jen příroda. Personál byl velmi ochotný a milý. Stravování také super. Rádi se budeme vracet. Vřele doporučuji !! :)

Skvělé (Dalibor M.)

Personál vstřícný, napříč tomu pokoj vykazoval řadu nedostatků (koupelna, úložné prostory).