Pobyt přímo v centru nejkrásnější části Tater

O Belianských Tatrách se říká, že jde o nejhezčí část slovenských velehor. Přesvědčte se o tom sami při pobytu v penzionu Blanka, který leží ve Ždiaru a je obklopen přírodou a tradiční lidovou architekturou. Blízko ubytování najdete také oblíbenou Stezku korunami stromů.


Na dovolené budou spokojené i děti. Venku je pro ně připraven herní koutek s dřevěným domkem, klouzačkou, pískovištěm, houpačkou a trampolínou.

Aktivní dovolená a nespočet možností vyžití

V teplejších dnech je tato oblast perfektní pro cyklistiku, ale také pro pěší túry či výlety. Využijte možnost půjčení elektrokol se slevou 10 % přímo na penzionu.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Otisk Tomáš T.)

Krásné místo pobytu a penzion je příjemný s nádhernou květinovou výzdobou. Hlavním pozitivem je klid v penzionu a precizní čistota pokojů. Vhodné místo pro rodiny s dětmi - trampolína po celodenní tůře potěší. Náš pokoj byl však velice tmavý navíc s příšernými plastovými lampičkami na nočních stolcích, které nesvítily - opraveno po dvou dnech! Jídlo na večeři průměrné, dost se na něm šetří, ale asi odpovídá ceně pobytu. Snídaně byly lepší, především domácí palačinky potěšily. Majitele se snaží a penzion má své pozitiva. Pokud hledáte čisté klidné místo pro rodinu s dětmi a na jídlo nejste nároční tak doporučuji k navštívení.

Vynikající (anna B.)

Ubytování moc hezké, čisto, rodinný penzion, majitelé velmi příjemní, strava výborná.

Skvělé (Jana C.)

Penzión čistý, strava chutná, pestrá. Wellness sme nevyskúšali. Veľa možností spoznávania okolia, my sme boli v Poľsku kvôli práve prebiehajúcemu Tour de Pologne fandiť. Blízko na túry do Belianskych tatier, Poľských tatier.

Skvělé (Martina ?.)

Pobyt odpovedal popisu, personál bol veľmi milý a panovala tam skutočne rodinná atmosféra. My sme boli všetci spokojní.

Vynikající (Marie Z.)

S pobytem jsme byli velmi spokojeni. Penzion se nachází v krásném prostředí. Obdrželi jsme vše, co bylo na kupónu uvedeno. Strava vynikající, majitelé příjemní. Doporučujeme.

Vynikající (Kateřina ?.)

V penzionu jsme byli, velmi spokojeni. Příjemné, rodinné prostředí. Dobré jídlo. Krásné okolí.

Vynikající (Marcela R.)

Byli jsme maximálně spokojeni. Krásná příroda, velmi přívětiví majitelé, dobré jídlo, útulný a čistý penzion. Budeme se sem vracet. Všem moc doporučujeme.

Vynikající (Zdeněk M.)

Spokojenost velká , jak s pokojem tak i s jídlem. Majitelé příjemní , a i výlety poradili.

Vynikající (Milan B.)

Maximalna spokojnost. Penzion splnil ocakavania. Mily a ustretovy personal, ktory tvori manzelsky par. Ubytovanie v modernych, priestrannych izbach, kupelna cista. Jedlo velmi chutne, urcite sa sem radi vratime! Pred penzionom terasa, s moznostou posedenia, vychutnania si kavicky ci chutneho pivecka, a zaroven moznostou pokochat sa peknym vyhladom.

Vynikající (Miroslav R.)

Maximální spokojenost. Vše odpovídalo dle nabídky. Ubytování dle nabídky, stravování na vysoké úrovni.