Přijeďte si odpočinout do krásného lázeňského města a načerpejte novou energii během odpočinku v bazénech a vířivce. Každý den si také vychutnáte vynikající polopenzi.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Darina R.)

Prostredie hotela bolo na dobrej úrovni. Pobyt odpovedal popisu. Vyzdvihnúť by som chcela wellness služby a procedúry. Personál hotela milý. Strava na dobrej úrovni. Pobyt by som odporučila všetkým, ktorí si potrebujú oddýchnuť od všedných starostí.

Vynikající (Jiří G.)

Starší hotel, ale přesto v klidné části. Personál velice příjemný, strava výborná a ubytování dobré. Při větší obsazenosti hotelu je parkoviště hotelu plné, ale dá se parkovat podél cesty. S Wellness jsme byli velice spokojeni.

Vynikající (Marta M.)

Prostredie príjemné, boli sme spokojní. Procedúry podľa odporúčanie lekára 1*, personál príjemný ústretový. Strava výborná. V Dudinciach sme boli prvý krát nevedeli sme aké položenie je Hotela Flóra, ale prechádzky každý deň umocnili ešte hodnotu tohto pobytu. Ďakujeme.

Vynikající (Eugenia B.)

S pobytem jsme byli spokojeni. Obdrželi jsme vše, co bylo uvedeno na kupónu. Se stravou i wellnesem jsme byli spokojeni. Personál byl vstřícný, hotel čistý, strava vynikající.

Vynikající (Miroslav ?.)

S pobytem jsme byli velmi spokojeni,výborné služby,krásné prostředí,vynikající strava,velmi příjemná ochota zaměstnanců.

Vynikající (František J.)

Bylo vše jako na kupónu, strava výborná, procedury výborné - personál se o nás velmi dobře staral. Co se týká výletů,tak jme si prohlédly architekturu v Brhlovci- skalní domy.

Skvělé (Mária C.)

Hotel je starší, vybavený už novším nábytkom. Všetko čo boli v ponuke kupónu bolo poskytnuté. Služby boli na dobrej úrovni. Personál príjemný, hlavne recepčné.

Vynikající (Dana P.)

Pobyt sa mi veľmi páčil, prostredie aj služby spĺňali moje očakávania. Personál bol veľmi príjemný a ústretový. Strava veľmi chutná, všetkého dostatok, príjemná obsluha. V budúcnosti sa sem ešte určite vrátim.

Vynikající (Yvetta S.)

Perfektní pobyt pro nenáročné klienty na ubytování /starší zařízení hotelu/, krásné prostředí, neuvěřitelný klid, personál i služby perfektní.

Vynikající (Michaela B.)

Personál uzasny - zlate rucicky. Strava - super. Procedury - na vybornej úrovni. Niet sa na co sťažovať.