Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Zdeněk K.)

Prostředí hotelu perfektní, odpovídá popisu, obdrželi jsme, co bylo na kupónu uvedeno. Služby výborné, personál vstřícný - doporučuji.

Vynikající (Willibald L.)

Vše bylo perfektní, vynikající personál, bohaté snídaně. Není co vytknout. Výlety: Museum, lopatkový mlýn, Gabčíkovo. Byli jsme již zde na jaře v dubnu, teď na podzim a těšíme se opět až tady pojedeme příští rok na jaře.

Vynikající (Jiří C.)

Personál velmi ochotný, se stravou jsme byli maximálně spokjenim apartmány moderně zařízení, čisté, malou nevýhodou bylo to, že na náš vkus byl pokoj o trochu víc vytépěn, něž jsme zvyklí a tak jsme museli v průběhu noci větrat, regulaci podlahového topení na pokoji jsme nenašli, ale také jsme se ani nezeptali. Jinak samotné lázně naprosto úžasné, voda skvělá, návštěvníků bylo méně a tak jsme se pohodlně dostali kdykoli na nějaké masážní trysky, kterých mají v relaxačním bazénu spoustu.

Vynikající (Olga ?.)

S pobytem v Apartmánu Termál jsme byli s manželem velice spokojeni, popis opravdu odpovídal skutečnosti. Vzdálenost do samotného Termálparku byla minimální, proto jsme byli velice rádi, že jsme obdrželi od následujícího dne po příjezdu čipové hodinky s neomezeným vstupem a mohli se tak kdykoliv během dne vrátit dle potřeby na pokoj (na oběd či kávu...). I u snídaňového bufetu bylo z čeho vybírat a sortiment byl i ochotným personálem doplňovaný. Jen jsme nebyli nikým upozorněni na skutečnost, že lehátka v Thermálparku nejsou pro návštěvníky Aparmánů zdarma a je nutné si je každý den předplatit.

Vynikající (Milan J.)

Výborné ubytování, výborné prostředí v termálním areálu, velmi příjemné koupání v bazénech.

Vynikající (Monika H.)

Byli jsme velmi spokojeni, pokoj hezký, čistý, u bazénu jsme si několikrát dávali jídlo, s kterým jsme byli též spokojeni, jak s nabídkou druhů jídel, tak i chutná jídla, personál příjemný.

Vynikající (Helena H.)

Vše bylo v nejlepším pořádku a doporučila bych tento pobyt všem kdo si chce užít nádherný pobyt v termálních lázních na Slovensku.

Vynikající (Jarmila P.)

Vše v pořádku, na úrovni, ochota, snídaně bohaté, personál přátelský. Vzhledem ke krátkému pobytu jsme výlet nepodnikli.

Vynikající (Jitka J.)

Apartmány, krásné, vše nové, jídlo vynikající. Jen jsem nepochopila smysl tunelu, vyjedete výtahem do prvního patra, pak jdete studeným tunelem na konci hodně schodů dolu a vyjdete ven do zimy. Po zjištění jsme chodili rovnou venkem, kratší a bez schodů.

Vynikající (Zdeňka B.)

Prostředí hotelu je pěkné, upravené. Dostali jsme vše, co bylo uvedeno ve voucheru. K personálu hotelu nemám žádnou připomínku, byl vstřícný. Pobyt jsme využili hlavně k relaxaci, ale z dřívějších návštěv této oblasti můžeme doporučit návštěvu vodního díla v Gabčíkově.