Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Alena K.)

Prostredie hotela zodpovedalo popisu, príjemný apartmán s kuchynkou v podkroví, čisto a útulne, strava velmi chutná, dostatočný výber aj pred záverečnou, wellness menšie, ale príjemné. Personál vychádzal maximálne v ústrety.

Vynikající (Ivana M.)

Hotel je přímo v centru, odkud je všude blízko - na vlak, lanovku , procházky. Je zde útulno, čisto, výborně vaří a jsou zde milé recepční.

Skvělé (Eva V.)

Hotel v pěkném prostředí, pokoje prostorné, nábytek starší, ale to nám vůbec nevadilo. Personál příjemný, jídlo dobré. S pobytem jsme byli spokojeni.

Vynikající (Iveta F.)

Dostali sme všetko ako bolo dohodnuté, personál velmi ústretový, strava výborná, dokonca bolo o mna postarané aj v rámci bezlepkovej diéty, to bolo pre mna velke plus

Vynikající (Martin P.)

Hotel byl velmi pěkný, velmi se nám líbil výhled na štíty hor, stravování bylo skvělé, personál byl přátelský, doporučujeme všem.

Vynikající (Emília B.)

Vsetko bolo super. Zodpovedalo popisu, spokojnosť so službami. Personál bol veľmi milí. Vrelo doporučujem pobyt v hoteli Tulipán. Všade bolo cisto, útulne, streva výborná.

Vynikající (Bc. Peter K.)

Krásne prostredie. Ústretový a ochotný personál. Výborné jedlo formou švédskych stolov.

Vynikající (Kateřina K.)

Pobyt v hotelu Tulipán byl příjemný, strava byla pestrá, včetně tradiční slovenské kuchyně. Personál je ochotný a vychází vstříc požadavkům hostů. Hotel je v ideální poloze pro výlety po Tatrách.

Vynikající (Věra I.)

Strava byla fantastická, wellness se nám také líbilo, jenom škoda, že nefungovali 2 ze čtyřech saun.

Skvělé (Michaela S.)

Skutečnost vybavení hotelového pokoje bohužel vůbec neodpovídala prezentaci na stránkách hotelu, pokoj se nám nelíbil a vykazoval spoustu nedostatků. Jelikož jsme v něm však netrávili mnoho času, a vzhledem k vyšší úrovni stravovacích služeb, milému personálu a naprosto skvělé wellness zóně, jsme byli s pobytem spokojeni. Myslím však, že fotografie, kterými se hotel prezentuje jsou zavádějící a mohou příštím návštěvníkům způsobit nemilé pžekvapení.