Relaxační pobyt ve Velkém Mederu

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Viktorie S.)

Pobyt byl naprosto úžasný. Rádi se někdy vrátíme. Vše bylo výborné a ochota personálu vše jen doladila. Takže děkujeme za krásný zážitek. Doporučuji.

Vynikající (Jiřina M.)

Vše odpovídalo popisu, majitelka velice příjemná, ubytování pěkné, čisté, snídaně výborné.

Vynikající (zdenek L.)

Vše bylo v nejlepším pořádku. Personál byl příjemný, snídaně bohatá. Ubytování i služby byli na dobré úrovni.

Vynikající (Radka D.)

Byli jsme ve vile Azur již podruhé. První pobyt jsme dostali jako vánoční dárek, ten jsme si užili poslední dubnový víkend a protože jsme byli velmi spokojeni, koupili jsme si teď pobyt znova a užili si termály opět teď ani ne po dvou měsících. Snídaně dobré klasické - sýry, několik druhů salámů, slaninka, párky, střídaly se moučníky. Láhev vína jsme k pobytu pokaždé také dostali. Už teď se zamýšlíme nad termínem další návštěvy.

Vynikající (Miroslava K.)

Apartmány Azur velmi pěkné prostředí, se službami jsme byly spokojeni, paní majitelka velmi příjemná, ochotná a milá, dop. bych návštěvu blízkého Gyoru - krásné město v Maďarsku vzdálené asi 20 km.

Vynikající (Lenka M.)

Ubytování super. Všechno bylo podle popisu. Jedná se o zrekonstruovanou vilku. Paní recepční byla příjemná, snídaně kontinentální. Každý si mohl vybrat podle chuti. Byli jsme moc spokojeni.

Skvělé (Lucie T.)

Ubytování a prostředí odpovídalo popisu pobytu. Bylo čisto, personál příjemný. Jen v letních měsících bez klimatizace není zrovna nejpříjemnější. Ale vše odpovídalo poměr cena/kvalita. Na přespání dostačující. Termály opravdu nadosah, 7.minut pohodovou chůzí. Na výlet doporučuji Komárno, Gabčíkovo. Celková spokojenost.

Skvělé (Ctibor M.)

Všechny služby spojené s ubytováním splnily naše očekávání. Majitelka penzionu velmi příjemná a milá.

Vynikající (František E.)

Jelikož jsme byli na Slovensku již potřetí, tak to je samozřejmé, že byla spokojenost, ve Vile Azur je skvělý personál a vše jak jsme se domluvili včetně dřívějšího příjezdu.

Skvělé (Vaclava L.)

Vila Azur - příjemné ubytování poblíž termálů - docházková vzdálenost cca 6 min pomalou chůzí. Paní recepční velmi milá. Pokoje čisté, vybavenost průměrný standard. Na zahradě možnost grilování, tenisový kurt a pískoviště se skuzavkou pro nejmenší. S pobytem jsme byli plně spokojeni.