Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Eva J.)

Hotel, obsluha, čistota, wellness vše dobré. Jídlo průměrné, snídaně velmi slabé.

Vynikající (Petra M.)

Prostředí termálních lázní je dokonalé. Na recepci jsou velice příjemné dámy které ochotně poradí, zodpoví, usmívají se. Vracíme se sem vždy rádi.

Vynikající (Emil C.)

Prostředí dobré, pobyt odpovídal popisu, vše co bylo na kupónu jsme obdrželi, služby byly super, strava skvělá, personál byl skvělý, jak v recepci tak v restauraci, na výlety jsme nejezdili jelikož jsme si chtěli užít termální vody. Hotel měl však několik drobných vad, na našem pokoji rozbité sklo na balkóně, prasklé umyvadlo, prasklé sklo u sprchového koutu, rozbitý rošt u postele /který pracovník hotelu za krátkou dobu však opravil/, celkově byl pobyt pro nás na jedničku.

Vynikající (Zdeňka M.)

Prostředí nádherné, oceňujeme klid a pohodu během celého pobytu. Služby, strava, wellness vynikající.

Vynikající (Jitka M.)

S poskytnutými službami jsme byli velmi spokojeni, přestože se ve wellness opravoval strop a přístupová komunikace k lázním byla v rekonstrukci.

Skvělé (Hana K.)

Prostředí hotelu pěkné, vše co bylo na kuponu jsme obdrželi. Se službami jsme byli spokojeni. Jen v pokoji nesvítila malá lampička a dveře do koupelny šly hůře otvírat.

Skvělé (Vladimír P.)

Hotel odpovídal popisu, prostředí pěkné. Personál hotelu byl vstřícný , nemůžeme si na nic stěžovat. Malou připomínku máme k tzv. "gurmánské" stravě, byla to chutná, ale průměrná jídla (nejsme zhýčkaní ani vybíraví). Snídaně formou bufetu byly co se týká výběru i množství velmi dobré. Jedinou výtku mám k personálu restaurace, kde se nám několikrát stalo, že nebyla dodržena míra podaného nápoje, především vína. Byli jsme však na dovolené a nechtěli jsme vyvolat nepříjemnou situaci. Dalším zákazníkům doporučujeme výlet na hrad Bojnice, je to nádhera. Celkově pěkný pobyt, hlavně vyzdvihujeme termální bazény - senzace.

Skvělé (Vojtěch K.)

Při příjezdu (po více jak 7mi hodinové cestě) se musí čekat do 14hod až budou uvolněny pokoje. Je to velmi nepříjemné, lze sice využít již koupání, ale nemáte se pořádně kde převléct, kufry jsou v recepci. Také je docela dlouhá cesta od parkoviště k recepci - mělo by být víc vozíků. Restaurace se zavírá po 21hod, nemáte si kde s novými přáteli popovídat, jinde než na pokojích a to je škoda.

Vynikající (Ladislava L.)

Ubytování odpovídalo popisu v nabídce, personál milý a jídlo vynikající. Obsluha velmi příjemná a vstřícná. Malý wellness areál vyhovoval teplotním podmínkám únoru a neodvezli jsem si žádné nachlazení, ale pohodu a uvolněné šlachy a klouby a odpočinuté těla i mysl.

Vynikající (Michaela R.)

Wellness i ubytování perfektní, moderní, pěkné čisté, personál ochotný, milý. Doporučujeme zajít si na masáž. K dispozici 4 bazény, všechny skvělé. Snídaně bohaté a chutné, večeře průměrné, tři dny ok, ale týden bychom to jíst nemohli. Kladně hodnotím i možnost dokoupení obědů přímo v restauraci - menu za 4,30 Eur. Navštívili jsme zámek Bojnice a zoo cca 30km, možnost nákupu suvenýrů apod. Jeden z nejhezčích zámků ve SR. Celkově skvělá dovolená.