V areálu apartmánového domu také můžete posedět na zahradě a využít možnosti grilování. V Karmon Parku je také možné domluvit se na návštěvě farmy, kde vám představí každodenní život na statku s domácími zvířaty. Chovají zde kozy, krávy, ovce, krůty, husy, osla i pštrosa.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Naděžda D.)

Velká spokojenost, všechno odpovídalo, skvělý přístup, navíc trampolína, velká spokojenost!

Vynikající (HANA P.)

Velmi milá, ochotná paní recepční Aneta po celý pobyt. Je tam pro Vás, cítíte domácí prostředí, můžete ji kdykoliv obtěžovat, vyhoví Vám, poradí. Ani nechceme moc chválit, obáváme se, že penzion bude stále obsazen. My se určitě budeme vracet a to hlavně k příjemnému jednání s personálem. Výhoda umístění blízko termálů. Nevýhoda hluk ze silnice.

Vynikající (Zdeněk D.)

S pobytem jsme byli velmi spokojeni, stejně tak i se službami. Ubytování v čistém penzionu, na pokoji vše, co jsme potřebovali. Pěkné okolí. Personál velmi příjemný a ochotný.

Vynikající (Miluše N.)

Penzion je opravdu velice blízko termálů. Pokoje velké, dobré vyžití pro děti. Paní recepční velice ochotná, vstřícná. Moc se nám tam líbilo.

Skvělé (Karel S.)

Hezký apartmán, milá paní ubytovatelka, rychlé a vstřícné jednání, čisto a pohoda, třeba dojde i na výměnu válen a polštářů (nízké a tvrdé).

Vynikající (Iva H.)

Byli jsme moc spokojeni, ubytování moc hezké, do termálů max 5 minut pěšky, počasí nám vyšlo nádherné. Druhý den jsme si udělali výlet ještě do termálů v Maďarsku v Györu.

Skvělé (Renata M.)

"Hotel" apartmánový dům - slušný, popis odpovídá, jen malé místnosti na pobyt i když na přespávání to stačí. Koupání super - asi záleží na ročním období, více či méně koupajících. Ochota personálu, strava super, vše OK.

Skvělé (Lenka B.)

Ochotný a vstřícný personál, snídaně byly standardní, jiné služby nebyly součástí kuponu.

Vynikající (Blanka R.)

Hotel vřele doporučuji, krásné prostředí, velmi příjemná recepční, vše odpovídalo tomu co jsem objednala. B.R.

Skvělé (Jana Šindlerová ?.)

Byli jsme spokojeni celkově s prostředím i s recepční apartmánů. Byla velmi vstřícná.