Zapomeňte na každodenní stres a nechte se hýčkat

Léčebný pobyt v hotelu Most slávy si užijete dosytosti. Samozřejmostí je neomezený vstup do bazénu a sauny. Dále vás čeká i návštěva slender studia, kde si spolu s vyškoleným personálem zacvičíte na speciálních stolech. Toto cvičení je vhodné především pro osoby, které mají pohybové problémy, nadváhu, křečové žíly či problémy s krevním oběhem. Speciální stoly vám totiž cvičení ulehčují a nesnižují příznivé účinky pohybu na váš organismus.

Dále se můžete těšit na rašelinový zábal a klasickou masáž.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Věra L.)

Byla jsem maximálně spokojená, hotel předčil moje očekávání. Jídlo výborné a obsluhá milá a vzorná. Hotel Most slávy doporučuji všem.

Vynikající (Marcela P.)

Velmi spokojeni strava, personál OK. Využili jsme výlet do Rájeckých Teplic velmi dobré ale jsme využili naše auto do Těrcové a Jánošíkovích Jam. Moc příjemné byly jsme velmi spokojeni. Jan a Marcela Pokorní

Vynikající (Alena M.)

Měli jsme vše, co bylo na kuponu. Hotel starší, ale udržovaný a všude čisto. Problémem jsou snad jenom nepohodlné postele. My řešíme vlastní podložkou. Snídaně je běžná úroveň - bohužel staré lupínky, večeře výborné, zejména nabízená zvěřina. Líbili se nám procedury, jak v rámci kuponu, tak dokupované. Wellness malý, ale pokud jste tam maximálně čtyři lidi, tak pro relaxaci vynikající. S cvičícími stroji Slender /byli jsme na nich poprvé/ si musíte poradit sami, žádný školený personál není přítomen. Oceňuji ale hlavně slušný, vstřícný, odborně zdatný a ochotný veškerý personál, který má snad největší podíl na spokojenosti a dobré pohodě hostů.

Skvělé (Ivana STASIAKOVÁ S.)

S pobytem jsme byly velmi spokojené, ubytování na 1*, strava o trochu horší, v takovém super hotelu by mohl být lepší kuchař, tam bychom daly asi 2-. Co se nám zdálo nesolidní, nabízena na serveru byla koupel v Haman lázních, skutečně sice v nich byla, ale v jiném bazénu.

Skvělé (Miroslav ?.)

Prostředí a služby hotelu na velmi dobré úrovni. Vše proběhlo v pořádku, stravování chutné a obsluha velmi ochotná, vřele doporučuji.

Vynikající (Helena H.)

Byli jsme moc spokojeni, vše bylo v pořádku, personál ochotný kuchař skvělý a prostředí moc pěkné, rádi se sem vrátíme.

Skvělé (Zuzana K.)

Hotel byl příjemný, všude bylo čisto. Personál byl ochotný, rád nám se vším pomohl. Vše, co bylo uvedeno v kuponu jsme měli k dispozici a využili.

Skvělé (Dana S.)

Prostředí hotelu se nám líbilo. Obdrželi jsme vše co bylo uvedeno na kuponu. Strava byla vynikající, personál hotelu též bez chyby. Výlety jsme absolvovali v okolí autem- hrad Trenčín , Čachtický hrad, Beckov hrad a v okolí pěší výlety například k jeskyni a k Jelenu. Doporučujeme vyzkoušet též turecké lázně-Hamam na kolonádě.

Skvělé (Oldřich ?.)

Spokojenost s prostředím, bohatou a chutnou polopenzí. Nespokojenost s nejtvrdší, nehostinnou postelí, kterou jsme kdy v hotelích zažili. Z hygienického hlediska naprosto nepřípustné chování hostů při saunování.

Vynikající (Anežka ?.)

Prostředí hotelu pěkné, personál velmi milý. Strava super, opravdu moc dobře tam vaří.