Lázeňské léčivé termální prameny

Vydejte se do termálních lázní Aphrodite (5 minut chůze), které poskytují širokou nabídku atrakcí a služeb. V místních bazénech se používá léčivá termální voda, která příznivě působí na problémy s pohybovým aparátem a poruchy nervového systému.

Najdete zde také komplex saun a parních koupelí, ve kterých na vás díky specifické výzdobě dýchne kouzlo orientu. Celodenní vstupné do termálních bazénů pro dospělou osobu stojí 28 € a pro dítě 18 €.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Zuzana Kovácsová K.)

Pacilo sa nam velmi prostredie Rajeckych Teplic, personal bol prijemny a ustretovy. Mierny nedostatok sme pocitovali v slabej koordinacii s maserkou, ktora vzdy masrovala len chrbat, bez toho, aby sa spytala, co si kto zela masirovat (hoci aj za priplatok).

Vynikající (Jaromír T.)

Výborné ubytování, skvělá masáž, výborné jídlo. Velmi ochotná paní domácí, vřele všem doporučuji.

Vynikající (JANA K.)

Ubytování krásné, čisté, jídlo vynikající až exkluzivní, majitelka velmi příjemná paní, milá, hodná, ochotná a vstřícná. vše co slevík měl obsahovat, jsme obdrželi.

Vynikající (Erika ?.)

Penzión je pár minút od stanice a aj od kúpeľov v takom úžasne tichom prostredí, že na oddych si neviem nič lepšie predstaviť, pani domáca ústretová v každom ohľade, raňajky pestré, izbička čistá pekná, určite sa vrátim.

Skvělé (Ilon P.)

Vše bylo jak slíbeno, pension docela fajn. Sice jsme dostali ten nejmenší pokoj, ale jinak bylo vše v pořádku. Personál byl velmi příjemný a milý. Trochu jsme byli zklamáni s jídlem, které sice chutnalo dobře, ale porce byly docela malé, především pro pány. Snídaně byla velmi skromná a bez jakéhokoli ovoce či zeleniny.

Vynikající (Zuzana S.)

Prostředí hotelu bylo super. Na klidném místě a přitom kousek od centra dění. Paní domácí se o nás moc hezky starala, jídla bylo dostatek, někdy až moc. Pokoje byly krásně čisté a upravené, personál milý. Paní na masáž zřejmě nebyla "profík", ale vše zvládla v rámci možností dobře. Stihli jsme navštívit Budatínský zámek, hrad Lietava a jedním slovem lze říci, že úžasné.

Skvělé (Marie R.)

Hezké prostředí, příjemný personál. Vše odpovídalo popisu. Rádi se sem vrátíme.

Skvělé (Arnošt K.)

Pobyt v tomto penzionu zájemcům doporučuji. Příjemná paní majitelka, strava i ubytování v pořádku, do lázní kousek procházkou.

Skvělé (Eva B.)

Velmi útulný hotýlek, ale opravdu velmi malý pokojíček. Na druhou stranu, jeli jsme se tam jen vyspat :). Koupelna velká, prostorná. Obdrželi jsme vše, co bylo na kupónu uvedeno. Naprosto luxusní masáž, přímo od paní majitelky, která byla velmi příjemná a pozorná. Malinko bychom vytkli snídani, která byla sice výborná, ale když jsme přišli v polovině času podávání snídaně, nebylo už moc z čeho vybírat. Jinými slovy, kdo dřív přijde - ten dřív mele. Také není úplně řešen počet parkovacích míst pro počet ubytovaných. Nicméně velmi příjemné a čisté prostředí drobné chybky vyváží.

Skvělé (Ivana K.)

Majiteľka milá, ústretová. Izby účelne zariadené, čisté. Strava domáca a chutná. Pridaná hodnota bola masáž priamo vo vile. Odporúčam.