• Polopenze po celou dobu

 • Chata v 1 235 m n. m.

 • Welcome drink pro dva

 • Spousta možností výletů

 • Chopok v Nízkých Tatrách

Zažijte nezapomenutelnou dovolenou v srdci Nízkých Tater v Jasnej pod Chopkom v horské chatě Koliesko. V rámci pobytu se můžete těšit na bohatou polopenzi plnou regionálních chutí i na bohaté možnosti výletů po okolí.

Dovolená v krásné přírodě v Jasné pod Chopkom

Chatu Koliesko najdete v nadmořské výšce 1 235 m n. m. v Jasné pod Chopkom. Chata byla založena už v roce 1948 a po dobu svého fungování se díky vyhlášené restauraci stala pojmem mezi návštěvníky Nízkých Tater.

Původně typicky horská chata je dnes oblíbeným rodinným penzionem, který se dále drží tradice původní chaty. Těšit se můžete na komfortně zařízené pokoje s dřevěným nábytkem, TV a vlastním sociálním zařízením (WC, sprcha).

Ochutnejte kuchyni plnou regionálních chutí

V rámci polopenze se můžete těšit na různé dobroty. Majitelé si totiž zakládají na tradici restaurace s domácí kuchyní, kterou dokresluje rodinná atmosféra horské chaty.


Při naší návštěvě v Chatě Koliesko nás uchvátilo jídlo místní kuchyně, stejně jako vstřícnost personálu i ideální poloha chaty, která zaručuje, že se nebudou nudit vášniví turisté, ani rodiny s dětmi.

Dodatečné info

Děti:

 • Děti do 2,9 let zdarma bez nároku na lůžko a služby.

 • Dítě do 11,9 let 24 €/noc včetně přistýlky a polopenze.

Příplatky:

 • Místní poplatek 1 €/osoba/noc.

Další info:

 • Pokud plánujete pobyt uskutečnit v termínech státních svátků dané země, informujte se o podmínkách uplatnění kupónu přímo u chaty.
 • Ověřte si dostupnost vámi vybraného termínu telefonicky nebo e-mailem přímo u hotelu. Uvedené termíny v kalendáři jsou pouze orientační.
 • Poté, co si koupíte kupón, pobyt co nejdříve u hotelu závazně zarezervujte. K závazné rezervaci je potřeba uvést číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný pouze s platnou rezervací.
 • Check in od 14:00 hodin, check out do 10:00 hodin

 • Zákaz domácích mazlíčků

 • Hotel není bezbariérový

 • Kouření zakázáno

 • Platba kartou není možná

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Petr W.)

ubytování odpovídá ceně pobytu (v pořádku), večeře výborné, jen na snídaně bych asi rozšířil výběr (ale zase...při té ceně nemůžu chtít zázraky. Personál absolutně v pohodě a na výlet....určitě Chopok pěšky a Štefánikova chata

Vynikající (Alena K.)

Pobyt v rekonstruované chatě Koliesko bezchybný, pokoje velmi útulné, sociální zařízení rovněž, přístup pana majitele velmi milý, vstřícný, ochotný.Restaurace zařízena ve starobylém stylu, úchvatná. Maličkou výtku ohledně snídaní-2 dny po sobě to samé, a docela malé porce, pro muže bych to označila jako nedostačující. Jinak maximální spokojenost.

Skvělé (Martin V.)

Obsluha byla příjemná, prostředí restaurace taktéž. Slabší je to z úrovní ubytovací části - klasická horská chata staršího vybavení. Vlastní čisté sociály jsme ocenili. Dal se například zrealizovat pohodový celodenní výšlap na Chopok a Ďumbier a to celý pěšky, z chaty do chaty. Pro rodiny s dětmi je tu k dispozici milion lanovek. Oblíbili jsme si místní "Becherovku" slazenou medem s názvem Demänovka.

Tipy na výlet

Chopok

Chopok

Vyšlápněte si na jeden ze tří nejvyšších vrcholů Nízkých Tater. Chopok sice není nejvyšší hora tohoto pohoří, ale pro úžasný výhled, snadnou dostupnost i záchytný bod v podobě oblíbené chaty pod Chopkom jde rozhodně o vrchol nejpopulárnější. Chopok můžete zdolat po svých nebo se nechte vyvézt některou z lanovek Priehyba - Chopok a Kosodrevina - Chopok. Severní Priehyba - Chopok je přitom novinkou, která je v provozu od zimy 2012/2013 a patří k tomu nejmodernějšímu a nejspolehlivějšímu, co vám Tatry mohou nabídnout.

Nízké Tatry

Nízké Tatry

Nízké Tatry nabízí perfektní zázemí, podmínky pro turistiku, lyžování a koupání. Centrem národního parku je Demänovská dolina, která je středem zdejšího turistického ruchu. V Tatrách se dají podnikat skvělé túry, stačí si jen vybrat trasu/cyklotrasu. Mezi nejoblíbenější cíle výletu patří Liptovská Mara, Jánská Dolina, turisticky nejoblíbenější hora Chopok a nejvyšší Ďumbier. Výstup na Ďumbier je fyzicky namáhavý, ale zvládnete jej i během jednoho dne. Skvělou trasou je přechod od Chopku k Čertovici, nabídne vám totiž úžasný výhled do okolních dolin.

Demänovská jeskyně Svobody

Demänovská jeskyně Svobody

Nejnavštěvovanější jeskynně na Slovensku se nachází v Demänovské dolině, 11 km od Liptovského Mikuláše. Právem patří k obdivovaným skvostům, má totiž systém chodeb, podzemních síní i bohatou krápníkovou výzdobu. Kromě stalaktitů a stalagmitů tu najdete kamenné vodopády a bohatě zdobená jezírka s krápníkovými lekníny na hladině.