Zažijte nezapomenutelnou dovolenou v srdci Nízkých Tater v Jasnej pod Chopkom v horské chatě Koliesko. V rámci pobytu se můžete těšit na bohatou polopenzi plnou regionálních chutí i na bohaté možnosti výletů po okolí.

Dovolená v krásné přírodě v Jasné pod Chopkom

Chatu Koliesko najdete v nadmořské výšce 1 235 m n. m. v Jasné pod Chopkom. Chata byla založena už v roce 1948 a po dobu svého fungování se díky vyhlášené restauraci stala pojmem mezi návštěvníky Nízkých Tater.

Původně typicky horská chata je dnes oblíbeným rodinným penzionem, který se dále drží tradice původní chaty. Těšit se můžete na komfortně zařízené pokoje s dřevěným nábytkem, TV a vlastním sociálním zařízením (WC, sprcha).

Ochutnejte kuchyni plnou regionálních chutí

V rámci polopenze se můžete těšit na různé dobroty. Majitelé si totiž zakládají na tradici restaurace s domácí kuchyní, kterou dokresluje rodinná atmosféra horské chaty.


Při naší návštěvě v Chatě Koliesko nás uchvátilo jídlo místní kuchyně, stejně jako vstřícnost personálu i ideální poloha chaty, která zaručuje, že se nebudou nudit vášniví turisté, ani rodiny s dětmi.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Kateřina ?.)

Fantastické bohaté večeře, vynikající kuchyně, snídaně ne tolik bohaté, ale naprosto dostačující. Vkusné ubytování, nejvýše položené místo k ubytování s možností parkování. Velmi milý personál.

Vynikající (Andrea P.)

Prostredie bolo fantastické, dostali sme všetko, čo bolo na kupóne uvedené, strava chutná, určite by som odporučila na výlet.

Vynikající (Ilse T.)

Personál úžasný, vstřícný, ochotný, nic nebyl problém. Jídlo velmi chutné, dostatečně velké porce. Snídaně bohatá, i opozdilci měli stále výběr z celé nabídky, vše čerstvé a velmi dobré kvality. A pivo plzeňské! Pokoj i příslušenství čisté, vybavení účelné. Mimořádně hezká poloha chaty Koliesko, výborná dostupnost a úplně mimo nepříjemný stavební ruch a hluk, který jinak vládne v Jasné.

Vynikající (Václav U.)

Byli jsme naprosto spokojeni. Všechno co bylo na kuponu, bylo splněno, včetně welcome drinku v podobě borovičky :) Ubytování, i strava v pořádku.

Vynikající (olga K.)

Milé, domácké prostředí. Příjemný personál. Jídlo se vždy připravuje čerstvé přímo na stůl. Proto je velice chutné. Všem moc doporučuji. 100% spokojenost.

Vynikající (Jaroslava C.)

Byli jsme opravdu spokojeni, personál hotelu velice vstřícný, všude čisto a příjemné prostředí. Vše co bylo uvedeno na kupónu jsme obdrželi. Jídlo chutné a i velké porce.

Skvělé (Martin S.)

Pokoj čistý a prostorný, strava katastrofální - snídaně pouze salám, sýr, máslo, marmeláda a chleba, zeleniny ani kousíček a to i na večeři. Personál snaživý. Strava byla kritizována v recenzích hotelu, takže to jen potvrzuji.

Skvělé (Jiří V.)

Prostředí hotelu, strava, i počasí bylo super. Vše bylo jak bylo psáno. Personál i majitel příjemný a vstřícný. Líbilo se.

Vynikající (Lucie H.)

Byli jsme moc spokojeni. Hezké a čisté prostředí. Milý personál. Vše co bylo na kupónu uvedeno jsme dostali.

Skvělé (Jiří M.)

Prostředí horské chaty bylo velmi hezké. Chata samotná byla čistá, jídlo bylo dobré, obsluha příjemná.