Užijte si horké léto ve stylových apartmánech propojených s termály v Dunajské Strede. V ceně pobytu máte snídaně, celodenní vstupy do Thermalparku, masáž i slevu do wellness centra.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Libuše P.)

Apartmány super vybavené i služby byly na úrovni, vše co bylo uvedeno v nabídce. Strava ve vedlejším hotelu velice pestrá. Majitelé se opravdu snaží, i když práce na dokončování areálu mají ještě hodně /propojovací chodba do termálů, utěsňování dveří atd/. Ale pobyt nám to nezkazilo a užili jsme si ho.

Vynikající (Tomáš H.)

Celkem jsme spokojeni, trochu komplikované převzetí pokoje, nebylo dokončeno propojení s koupalištěm a nedalo se kde usušit plavky a ručníky.

Vynikající (Eva L.)

Pobyt a v Apartmánoch Dunajská streda je vynikajúci. Myslím si, že pobyt v apartmáne je lepší než na hoteli, už tým ako je vybavená izba, kuchynka, kúpelňa, balkón, župany, osušky.

Skvělé (Věra Slámová S.)

Okolí hotelu se teprve dokončovalo, ale na pobyt to nemělo vliv. (V hotelu bylo vše dokončené.) Na snídaně se chodilo přímo do areálu termálu, tam byla organizace jemně horší, překvapil malý výběr nápojů - káva, čaj, voda s citrónem.

Vynikající (Lea K.)

Ubytování v apartmánech jsme využili vloni poprvé a moc se nám líbilo. Vše bylo nové, čisto, personál na recepci velmi ochotný, vstřícný, a proto jsme letos využili zase a opět super dovča. Výhodou je vstupné na termální koupaliště, které je pár metrů. Spoustu stánků s velkým výběrem jídla. V ceně balíčku jsme měli masáž a chválíme i maséra. Horší proti loňsku byl personál hotelu, kde jsme chodili na snídaně. Snídaně byla do 10hod a po 9hod už doplňovali jídlo minimálně. Nejsem náročná na kafé, ale taky nic moc. Příště bychom snídaně určitě vynechali.

Vynikající (Renáta K.)

Na dovolenke boli moji rodičia. Veľmi sa im páčilo ubytovanie aj prostredie. Personál bol milí a ochotný.

Skvělé (Vladimír N.)

Vzhledem k tomu, že penzion je ve fázi dokončení, tak jsme byli překvapeni, jak ochotou personálu, tak čistotou v budově. Všem doporučuji.

Skvělé (Renáta B.)

Dobrý den, ubytování bylo pěkné, vše nově zařízené. Vybavení nadstandardní, včetně kuchyně. Jen koupelna - sprcha, nebyla dořešena (voda neodtékala tam, kam má), ale jak jsme na závěr pobytu informovali personál, tak o problému ví a snaží se ho vyřešit. Spojovací lávka pořád nefunguje, ale dle pokynů jsme přecházeli bokem. Jídlo vynikající, možnost zakoupení oběda nebo večeře přímo v Termálech. Termály a wellness jsou spojeny! Využití od 9.00 - 21.00 hod. podle dnů pobytu. Možnost zakoupení vstupu do saunového světa (nabídka široká), nebo využití masáží. Personál ochotný.

Skvělé (Jan K.)

Nový hotel ještě nemá vychytané všechny mouchy a menší drobnosti. Stále se nedá projít z hotelu rovnou do vnitřních termalů. Má se to brzy změnit. Musí se zatím projít venkem. Jinak vše v pořádku. Trochu vyjukaná slečna na recepci, které jsme se museli připomenout abychom dostali župany.

Vynikající (Andrea T.)

Prostředí i popis odpovídal, i když tu probíhají ještě nějaké dodělávky :-). Super byl vstup do termálu - tedy kdykoliv vstoupit i odejít od 9 do 21h. Strava v hotelu kousek od penzionu, možnost vaření v kuchyňce. Personál vstřícný. Určitě se zajet podívat na vodní dílo Gabčíkovo.