Vydejte se za odpočinkem do hor. Užijte si skvělý pobyt v Hotelu Euforia ***. Hotel patří k oblíbeným místům zákazníků Slevokingu, a to díky vynikající stravě, wellness, ochotnému personálu i krásné okolní krajině.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Petra R.)

Hotel se nám líbil, strava vynikající a bohatá, personál ochotný, prostředí krásné.

Vynikající (Miroslava M.)

Nejkrásnější místo pro ubytování se ve Vysokých Tatrách. Bezvadné výchozí místo, TOP personál, skvělá a bezkonkurenční paní kuchařka. Super odpočinek ve wellness - vše na jedničku!

Vynikající (Vítězslav S.)

Prostředí, hotel, wellness, recepce, apod. - vše OK, jenom trochu pomalejší obsluha restaurace. Zákazníkům doporučuji.

Vynikající (Jan D.)

Vše odpovídalo popisu, ale veškerá naše očekávání předčilo jídlo, které bylo skvělé.

Vynikající (Iveta J.)

Prostředí nádherné, služby dobré, personál výborný. Výlety po Tatrách perfektní.

Skvělé (Zuzana B.)

Vše bylo v pořádku, strava pestrá, wellness ok. Personál příjemný, ochotný. Byli jsme s malým dítětem, tak jsem uvítali dětský koutek.

Vynikající (martina M.)

Hotel čistý, pěkný, wellness v pořádku. Strava bufetová - jídlo doplňováno, dalo se vybrat. Možná bych venku ocenila nějaké pískoviště nebo prolézačky pro děti :-).

Skvělé (Jana M.)

Hotel odpovídal popisu, výborné jídlo, pokoj malinký, přistýlka pro dceru trošku nepohodlná, další nevýhoda - wifi jen okolo recepce, personál slušný, wellness odpovídal nabídce. Nádherný výhled na Lomnický štít, dále venkovní bazén a trampolína - ideál pro děti. Celkově spokojenost.

Skvělé (Karolína B.)

Ubytování bylo průměrné a odpovídalo ceně. Uklid před nástupem hostů by měl být pečlivější alespoň dle mých představ. V tomto hotelu jsme byly již podruhé (poprvé za příplatek v rodinném pokoji) příště bych zase raději volila pokoj rodinný. Větší prostor, lepší vybavení pokoje (vana, gauč, předsíň-více místa) a uklizeněji. V rámci voucheru bylo vše v pořádku byla nám nabídnuta směna sauny za vířivku, pokud saunu nechceme, než jsme se však rozkoukali jediný volný termín byl od půl 9 do 9. Tudíž jsme saunu ani náhradu za ni nevyužili.

Vynikající (Petr W.)

Hotel je umístěn v ideálním místě mezi dvěma vlakovými stanicemi, do 10 minut může člověk vyjet TEŽ. Z hotelu je nádherný výhled na Tatry, krásně je vidět Lomnický Štít. Hotel je pěkný, čistý, pokoje (měli jsme podkrovní) trochu ztísněné. Přistýlka pro dcerku (rozložené matrace na zemi) nebyla ideální. Hotel nabízí zdarma spoustu aktivit, které jsme využili, např. ping pong, posilovna, venkovní tenis a venkovní bazén. Relaxace ve wellness nám přišla vhod také. Maximální spokojenost byla s jídlem, každý den se jídlo měnilo, ráno chválíme i ovoce, večer několik jídel, vždy i jedno sladké. Chuť jídla byla skvělá, moc nám chutnalo. Personál byl moc příjemný a ochotný. Celkově se nám pobyt moc líbil a rozhodně doporučujeme!!!