Vysoké Tatry mají co nabídnout po celý rok. Vyberte si vhodný termín a ubytujte se v Penzionu Crystal s rodinnou atmosférou. Čekají vás kontinentální snídaně, půjčení kol na celý den a sleva do AquaCity Poprad.

Oblíbený penzion s příjemnou atmosférou

Penzion Crystal v Nové Lesné poskytuje ubytování v atraktivní lokalitě Vysokých Tater jen 1 km od lanovky v Dolním Smokovci.


Na portálu Booking.com získal penzion báječné hodnocení 9/10. Hosté si chválí přátelský přístup majitelů, chutné snídaně i útulné prostředí. Ubytování zde vřele doporučují.


Všechny pokoje jsou vybavené koupelnou s vanou nebo sprchovým koutem, televizí a WiFi připojením. Vybrat si můžete jak dvoulůžkový pokoj, tak třeba apartmán s kuchyňkou, kam se pohodlně vejdou čtyři osoby.

Posilníte se bohatými kontinentálními snídaněmi v restauraci zařízené v horském stylu a před túrou si můžete nechat poradit od místního personálu.

Užijte si Vysoké Tatry

V Tatrách se nikdy nebudete nudit. Poznejte krásy horských magistrál a jezer, ať už pěšky nebo na kole. Přímo na penzionu vám tu zapůjčí kola, abyste si své výlety ještě více ozvláštnili.

Každá dovolená na horách si žádá odpočinkový den. Strávit ho můžete například v AquaCity Poprad, kam automaticky získáváte 15% slevu.