Ta nejlepší relaxace na vás čeká v oblíbeném Hotelu Plejsy ***. Pobyt plný zážitků s venkovním bazénem a výbornou polopenzí doplňuje krásné prostředí Slovenského ráje. Dítě do 11,9 let má pobyt s vámi zdarma.

Relaxujte ve wellness centru bez omezení

Pro hosty je v hotelu k dispozici wellness centrum, které můžete využívat zcela bez omezení. Najdete zde vnitřní bazén, finskou, parní a bylinkovou saunu, infrasaunu. Je zde také tepidárium. V létě se navíc můžete ochladit ve venkovním bazénu.

Kousek od hotelu leží sportovní hřiště, kde si zahrajete třeba tenis, fotbal nebo basketbal. Milovníky cykloturistiky potěší, že přímo v hotelu je rovněž půjčovna kol.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Martin S.)

Velmi milý a ochotný personál, hotel čistý v krásném prostředí, dobrý výběr jídla a příjemný wellness.

Vynikající (Pavel S.)

Co se týče prostředí tak okolí hotelu je pěkné, vše co bylo uvedeno na voucheru tak bylo splněno. Snídaně byly super, všeho velký výběr, všichni si přijdou na své! Večeře byly chutné, výběr z více jídel. Personál splnil vše co jsme po nich žádali, byly velice ochotni. V okolí 20 až 40 km od hotelu Slovenský ráj, Spišský hrad, zoo a s dětmi se dá i zajet do nedalekých Košic (zoo + dinopark).

Skvělé (Jozef V.)

Hotel sa nám veľmi páčil, okolie bolo nádherné. Strava bola chutná a dostačujúca. Všetci v hoteli sa správali milo, vyšli nám vo všetkom v ústrety. Odporúčam tento hotel všetkým. Čisté izby, wellness so všetkým bol krásny.

Skvělé (Róbert J.)

Pobyt prebehol k spokojnosti. Personál bol v pohode, izby čisté, strava až veľmi chutná, môžem len odporúčať. Trošku menší wellness, kde je jedna vírivka pre 7 ľudí a menší bazénik pre ďalších 5 ľudí. Potom zo 4 sauny, ktoré zapínajú až o 17:00 a kým sa vyhrejú, je záverečná. My sme však boli lyžovať a svah upravený exkluzívne, stredisko skvelé, ľudí pomenej, lyžovalo sa hore dole, na parádu.

Skvělé (Anežka K.)

Strava výborná, personál ústretový, okolie úžasné - veľa možností na výlety (Košice, Spišský hrad, jaskyne, Slovenský raj, Poprad, Levoča,...). Wellness - celkom fajn. Stav izby - veľké sklamanie.

Skvělé (Daniela K.)

Spokojeni, popis ubytování odpovídal skutečnosti, personál byl ochotný a vstřícný, jídlo chutné.

Vynikající (Nicole H.)

Personál byl velmi milý a vstřícný. Wellness předčilo očekávání bylo krásné a čisté. Vše odpovídalo popisu. Jsme vděční strávníci, takže i strava byla dobrá.

Vynikající (Roman N.)

Spokojenost na 105%. Strava a personál na 120 %. Velmi ochotný personál na všech úrovních od recepce, paní ve wellness, přes pokojské až po šéfa. Velmi příjemné prostředí mimo centrum. Dostupnost dálnice přibližuje destinace na východním Slovensku. Nádherné místa jako Spišský hrady, Spišská kapitula, Levočská bazilika s oltářem mistra Pavla jsou za dveřmi. Česká auta byla zastoupena na parkovišti 3:1 a cestu si sem našli i rodiny s dětmi, s kterými měl personál až božskou trpělivost.

Skvělé (Nikola M.)

Personál ochotny, strava výborná, bohužel jsme čekali pokoj s balkonem, ale to asi bylo za příplatek. Wellness dobrý, akorát nám nevyhovovalo otevření krytého bazénu, chtěli jsme využít ranní plavání. Bohužel bylo otevřeno až od 10 h.

Skvělé (Ladislav Duzbaba D.)

Hotel je starší, ubytování průměrné, strava bohatá a velmi chutná. Wellness není špatné, ale je tam večer spousty dětí a není tam moc klid na relaxaci. Personál milý a příjemný.