Dopřejte si pobyt na čerstvém vzduchu přímo ve Vysokých Tatrách. Ubytujte se v moderních apartmánech Aplend Natur Resortu a můžete se těšit na slevu do Aquacity Poprad a na konzumaci ve dvou restauracích.

Moderní apartmány pod Tatrami

Aplend Natur Resort *** se nachází v ideální lokalitě pro výlety horách Vysokých Tater. Hotel je zcela nový, funguje od prosince 2017, a nabízí tak svým hostům možnost prvotřídního pobytu v moderním zázemí.

Ubytování je zajištěno ve stylových dvoulůžkových apartmánech, kde kromě ložnice najdete také koupelnu se sprchou a WC, obývací prostor s TV a sedačkou a plně vybavený kuchyňský kout.


Hotel si již stihl získat srdce hostů. Na Booking.com jej hodnotí známkou 9,1 z 10.


Z resortu to máte blízko do hor i k termálním aquaparkům v Popradu či Vrbově. V Tatranské Lomnici nasedněte na kabinkovou lanovku, která vás vyveze na Skalnaté pleso.

Nebo zvolte opačný postup, absolvujte výšlap po magistrále až ke Skalnatému plesu a cestou dolů se budete v kabině lanovky spokojeně kochat pohledem na horu, kterou jste právě zdolali. Jestli chcete až na vrchol, vystůjte si frontu na lanovku na Lomnický štít.