Užijte si dovolenou v hotelu Summit ***. Těšte se na chutnou polopenzi, sportovní aktivity a výhodné vstupy do Aquaparku Bešeňová a Aqua-Vital Parku Lúčky. Užijte si s balíčkem až 8 nezapomenutelných dní v Bešeňové.

Pobyt v hotelu Summit *** již využilo více než 1 000 spokojených zákazníků Slevokingu.


Termální aquapark a výhody se slevovou kartou

Hlavním lákadlem pobytu v hotelu Summit *** je rozhodně snadná dostupnost (500 m, 10 minut chůze) do termálního aquaparku Bešeňová.

S Liptov Region Card si užijete slevy v celém regionu, například do Aqua-Vital Parku Lúčky nebo Bike Parku Malinô Brdo.

S GoPassem se zase vyhnete řadám u pokladen. GoPass lze využít ve všech střediskách Tatry Mountain Resorts a.s. na Slovensku, v Česku i Polsku.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Anna V.)

S pobytem v hotelu Summit v Bešeňové jsme byli velmi spokojeni. Prostředí hotelu je útulné, velmi chutná strava a milý a ochotný personál. Využili jsme i privátní vířivku, která byla skvělým zakončením dne. Vše, co bylo na kupónu jsme obdrželi, pobyt splnil naše očekávání a rádi se budeme do tohoto skvělého hotelu vracet.

Vynikající (Nikola S.)

Byla jsem velmi spokojena, všechno proběhlo v pořádku a nic nám nechybělo. Těším se zase na další pobyt na Slovensku. :)

Vynikající (Eva ?.)

Pobyt byl souladu s nabídkou,pěkné prostředí,příjemná obsluha,kvalitní strava,nemám připomínky

Skvělé (Dagmar Z.)

V tomto hotelu jsme byli již potřetí. Takže to byla jistota. V termálech byly zmatky 1.5.2015 ohledně koupení vstupu (56%slevy). Nás, kteří si již slevněný vstup uplatnili v předešlých dnech odbavili asi tak do půl hodiny po otevření (najížděli na nový systém). Jinak pobyt byl příjemný a počasí nám také přálo.

Vynikající (Jiřina S.)

Byly jsme již po několikáté v hotelu Summit a vždy jsme byly příjemně překvapeny čistotou prostředí, výborným jídlem i vzornou obsluhou a proto se tam vždy rády vracíme.

Vynikající (Zdeněk N.)

S pobytem ve slovenských termálech v Bešeňové jsme byli velmi spokojeni. Jelo nás šest rodin a vše proběhlo bez problémů. Personál přívětivý, hotel nový a pěkný.

Vynikající (Andrea V.)

Hotel Summit 3* jen a jen doporučuji. Není, co vytknout. Naprostá spokojenost ☆☆☆☆☆.Děkujeme

Vynikající (Darja J.)

Pobyt byl super.Hotel krásný, personál ochotný, měli jsme slevu 50 % do termálů Bešeňová.Příště pojedeme zase.

Vynikající (Marie ?.)

Hotel byl velice pěkný, všude čisto a pořádek. Personál milý a ochotný, obsluha vzorná, strava byla chutná a veliké porce. Určitě bych doporučila ostatním zákazníkům. V hotelu bylo vše OK. Akorát mi trochu vadil hluk sbíječek v termálních lázních (stavební práce), několik bazénů bylo mimo provoz, ale to s hotelem nesouvisí.

Skvělé (Radomil P.)

Služby odpovídaly nabídce , ochotný personál , dobrá strava, celkově jsme byli spokojeni.služby velmi dobé