Objevte krásnou přírodu Kysuckých Beskyd a užijte si dovolenou v Hotelu Husárik ****. Čeká vás skvělý zážitek v podobě koupání v unikátním jeskynním bazénu, fitness i polopenze. Dítě do 9,9 let má pobyt i stravu zdarma.

Lokalita Kysuckých Beskyd se báječně hodí zejména pro běžecké lyžování, přímo u hotelu totiž začíná Beskydsko - Javornická lyžařská běžecká magistrála o délce asi 54 km.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Eva H.)

S pobytem jsme byli spokojení moc.Personál velice obslužný a ochotný.Jen co nám chybělo je klimatizace a wifi připojeni.Jinak může me jen doporučit

Vynikající (Romana H.)

Z pobytu v hotelu Husárik jsme byli nadšeni. Jedná se o krásný hotel s velmi příjemným a ochotným personálem. Nachází se v nádherném a především klidném prostředí, proto jej doporučujeme hlavně návštěvníkům hledající klid a přírodu. Za zmínku určitě stojí i úžasný výhled. Strava byla výborná, jen jsme očekávali víc tradičních slovenských potravin. Jediné co nás trochu zklamalo byl hotelový bazén. Na fotografii budil větší dojem. Můžeme tedy jen doporučit.

Skvělé (Marie R.)

Byli jsme spokojeni, vše jsme obdrželi dle kuponu. Jídlo velmi chutné, personál milý a pozorný. Využili jsme též tipů na výlety, které připravil hotel včetně informací o počasí na každý den.

Skvělé (Bedřich H.)

Strava i personál velmi dobré. Na výlet doporučuji orloj v Staré Bystrici (asi 25 km) a skanzen Výchylovka ještě dál asi 10 km. Ve Výchylovce je historická železnice.

Vynikající (Irena H.)

Krásný hotel, velmi příjemný a ochotný personál. Celková maximální spokojenost. Ráda pojedu zase. Doporučuji.

Vynikající (Jana B.)

Prostředí hotelu bylo velmi pěkné, vynikající strava a příjemný personál. Nádherná krajina, vhodná pro turistiku.

Skvělé (Eva W.)

S pobytem jsme byli spokojeni, odpovídal popisu, služby také dobré (manžel akorát nebyl spokojen s velikostí porce večeře, ale snídaně luxusní), personál hotelu vstřícný. Tipy na výlety byly každé ráno naservírované na stole - velmi milé.

Vynikající (Monika D.)

Nádherné prostředí, krásný hotel, velmi milý personál, výborné jídlo. Z okolí jsme navštívili oravskou úzkokolejku a park Snowparadise Velká Rača a taky můžeme jen doporučit.

Vynikající (Gabriela S.)

Hotel Husárik nás mile překvapil. V reálu bylo vše ještě hezčí. Všude krásně čisto, útulno, personál velmi, velmi ochotný. Pokud bych měla hodnotit tak 1***

Skvělé (Hana P.)

Prostředí hotelu bylo krásné. Ubytování odpovídalo popisu, pouze bych upozornila na to, že hotel nemá výtah. Byli jsme ubytování až ve 4. patře a pro invalidního člověka to byl problém.