Užijte si dovolenou na úpatí Červené Veže v hotelu Panoráma ***+. Těšit se můžete na polopenzi plnou regionálních chutí a další výhody - třeba saunu nebo vstup do zrkadliska v Piešťanských lázních.

Dopřejte si saunu nebo léčivé zrkadlisko

Dle varianty si můžete odpočinout v klasické nebo infra sauně či využít vstup do Piešťanského zrkadliska. Jedná se o bazén naplněný léčivou termální minerální vodou o teplotě 38 - 39 °C, který je perfektním místem pro relaxaci. Lázeň trvá zhruba 20 minut a následuje suchý zábal celého těla.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Milada D.)

Hotel odpovídal popisu. Je v hezkém přírodním prostředí nad lázeňským ostrovem, cesta do lázní však trvá jen 10 min. Personál byl vlídný a ochotný, hotel čistý a útulný, strava dobrá. Doporučuji příjemnou procházku k restauraci Furman u jelení farmy a dále na sedlo Havran v Považském Inovci.

Skvělé (Katka M.)

Ubytování bylo dobré, krásný výhled z balkonu. Strava vyhovovala, ale mohla by být širší nabídka večeří. Personál profesionální.

Vynikající (Milan ?.)

Prostředí hotelu bylo krásné, popis přesně odpovídal skutečnosti a dostalo se nám všeho, co bylo v ceně voucheru.

Skvělé (Jakub K.)

Velmi spokojeni, pokoj čistý, příjemné prostředí, krásný výhled, akorát na výběr polopenze bylo každý večer ten stejný výběr ze sedmi nebo osmi jídel, ale vzhledem k výborné kvalitě jídla nebyl problém.

Skvělé (Petr P.)

Hotel je pěkný, i když pár drobných chyb bych dokázal najít. Pokud chcete mít panoramatický výhled, tak si to domluvte při rezervaci. Skvělé snídaně, velice chutné halušky. Oceňuji vířivku a saunu přímo v hotelu. Personál ochotný. Termály vzdálené asi 10 minut chůze - doporučuji navštívit. Okolí vhodné na procházky.

Skvělé (Stanislava K.)

Žádné výhrady k pobytu, bylo poskytnuto vše co bylo avizováno. Příjemní na recepci. Malinko bych zlepšila snídaně, ale nic co by mi vysloveně vadilo. Možná větší nabídku sladkého pečiva a doplňovat pití. Z pokoje krásný výhled. Nábytek na balkoně starší, ale nevadilo. Co trochu vadilo byl vzhled koberce na pokoji, ale jinak spokojenost.

Vynikající (Radek P.)

Hotel super, na krásném místě, s dobrou vyhlídkou. Ochotný a příjemný personál. Dobře vybavený, prostorný a čistý pokoj. Jídlo chutné. Velice rádi se sem ještě někdy vrátíme.

Skvělé (Soňa K.)

Výhled z hotelu je opravdu překrásný, personál velmi milý a ochotný. Servis byl perfektní stejně tak, jako snídaně. Se službami to bylo horší - chtěli jsme vířivku - byla mimo provoz, rašelinový zábal - není k dispozici, ačkoliv obě služby jsou stále inzerované. V budově hotelu jsou až do noci slyšet odvětrávání a sprchy z jiných pokojů - osobně mě to dost ruší, jiní z naší rodiny to ani nezaznamenali, tak jen pro úplnost. Komplikované to bylo s kuchyní - měli jsme polopenzi. Výběr je po celý pobyt z 8 jídel, stále stejných. První dny vařil šikovný pan kuchař, čekání bylo delší, ale jídlo výborné. Poslední den se kuchař změnil, čekali jsme 2 hodiny, mezitím několik skupin odešlo a několik jídel bylo vráceno. Celkově je to v Piešťanech a okolí skvělé, můžete zde strávit dva týdny a stejně všechno nestihnete. Blízko je písečná pláž s průzračnou vodou, cyklostezka, zříceniny hradů. Zábavně udělané jsou miniatury slovenských hradů v podolí, za návštěvu rozhodně stojí Kúria Beckov - restaurace hned pod hradem.

Vynikající (Petr K.)

Příjemné prostředí hotelu, blízko centra lázní, dobré jídlo, ochotný personál. Veškerá očekávání byla naplněna.

Skvělé (Jana L.)

Prostředí hotelu velmi pěkné, s ubytováním a vybavením pokoje spokojeni, nic nám nechybělo. Komunikace s personálem velmi dobrá, všichni ochotní, vstřícní a usměvaví. Okolí hotelu je hodně zeleně a naprostý klid, opravdu si tu odpočinete. Cesta k hotelu je do kopce, pro pěší trochu náročnější. Strava dobrá. Lázně velmi pěkné, okolí nabízí trasy na procházky i posezení v lázeňském parku. Doporučit mohu i návštěvu parku miniatur v obci Podolí.