Prožijte příjemnou dovolenou v Bojnicích, navštivte zámek, ZOO i nedaleký aquapark. V penzionu Elis se ubytujete ve dvoulůžkovém pokoji či v rodinném apartmánu, pochutnáte si na polopenzi a láhvi vína, v ceně je i sauna.

Ubytování pro dva nebo celou rodinu

Penzion Elis nabízí ubytování v oblíbeném slovenském městě Bojnice. Čekají tu na vás dvoulůžkové pokoje i rodinný apartmán, k zařízení pokojů patří koupelna, televize se satelitem, internet a lednička. Pobyt je tudíž vhodný jak pro páry, tak pro rodiny s dětmi nebo skupinu přátel.

Snídaně a večeře si vychutnáte v příjemné jídelně, v penzionu je pro vás ale i společenská místnost, bar nebo sauna. Parkování je možné přímo u penzionu.

Bojnice a okolí

Bojnice jsou starobylé město na úpatí Malé Magury, které se může chlubit přírodními a historickými zajímavostmi přímo na svém území nebo v nejbližsím okolí. K návštěvě vás zláká především nádherný Bojnický zámek, zdejší ZOO nebo muzea, jedno se nachází přímo v jeskyni. Vykoupat se můžete na koupališti Čajka a nebo si kousek zajet a užít si aquapark i termální prameny.