Odpočinkový pobyt pro všechny věkové kategorie v hotelu Regia *** jen kousek od slavného Bojnického zámku, ZOO a oblíbených termálních lázní. Těšte se na polopenzi a vstup do wellness. Na výběr speciální seniorský pobyt.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Leona H.)

Perfektní pobyt pro nenáročné klienty na ubytování /starší zařízení hotelu/, krásné prostředí, neuvěřitelný klid, personál i služby perfektní.

Vynikající (Martina Kratochvílová K.)

Personál hotelu byl velmi přátelsky a ochotný a dokázal na Výbornou řešit nestandardní situace. Doporučuji všem!

Vynikající (Mária H.)

Pobyt v hoteli bol veľmi príjemný, dostali sme všetko, čo bolo na kupóne. Strava a ubytovanie OK, personál naozaj veľmi milý ale čo sa nám páčilo najviac, to je poloha hotela. Krátka prechádzka a ste v centre Bojníc, kde sme objavili veľmi príjemné kaviarničky, cukráreň i vináreň. V malých obchodíkoch je naozaj čo pozerať i nakúpiť, takže vianočné darčeky tento rok sme nakúpili práve tu. V hoteli sme si doplatili aj výbornú masáž a samozrejme sme boli v kúpeľoch.. Doporučujem, dôkazom spokojnosti je i to, že už máme zakúpený pobyt v tomto hoteli aj na r. 2018 a už teraz sa tešíme. Majka

Vynikající (Anna V.)

Veľmi sme boli spokojné so sestrou a určite sa tam vrátime. Nie je čo vytknúť v negatívnom u tohto Wellnessu.

Skvělé (Božena B.)

Pobyt odpovídal popisu, ale bohužel měli pokoj v prvním patře, pohled z okna na střechu recepce a od 4 hodin nás budil nedefinovatelný hluk (kompresor, strojovna výtahu, topení ???), jinak spokojenost a rádi se budeme vracet.

Skvělé (Jiří M.)

Prostředí hotelu příjemné, jednoduché, strava dobrá, personál příjemný, vše odpovídá ceně.

Vynikající (Ferdinand ?.)

Boli sme aj s malym dietatom, isiel by som znovu, na hoteli klud, ranajky a vecere v poriadku, k baru rovnako nemam vyhrady, personal prijemny.

Skvělé (Radka T.)

S pobytem hotelu Regia jsme byli spokojeni. Hotel je starší, ale velmi pěkný, Veškeré vybavení je absolutně dostačujicí. Personál v pohodě. Jídlo poněkud jednodušší, vše chutné. Náročný klient očekávající minutky bude zklamán. Jediné co se nám nevydařilo bylo welness, kde bylo objednaných hodně lidí v jeden čas. Nepatrné nedostatky hotelu bohatě vynahradí Bojnice. Krásné malé termální lázně, bezva koupání, cukrárny, kavárny, každý den taneční večer. V městečku krásný zámek a zoologická zahrada.....opravdu je kam chodit. Okolím jsme byli úplně nadšeni a protože za 4 dny pobytu jsme vše ani nestihli, rádi se do Bojnice vrátíme.

Skvělé (Jana M.)

Bojnice je krásné město, vše na jednom místě. Zámek, ZOO, Dinopark, koupaliště, Muzeum pravěku a další atrakce, které už jsme nestihli navštívit, jako třeba zrcadlové bludiště. Hotel byl čistý, trochu se zapomněl v 70 letech, ale na 3 dny se to dalo přežít. Výhled na zámek z pokoje pohádkový. Snídaně byla formou bufetu, ale každý den stejná, žádná obměna. Večeře byly dobré, chutné.

Vynikající (František D.)

Páčilo sa nám v hoteli, hlavne že bol blízko situovaný ku kúpeľnému domu Mier, čo nám veľmi vyhovovalo. Odporúčame, aby na izbe bola novšia TV s USB pripojením.