• All inclusive po celou dobu

 • Neomezený vstup do wellness

 • Bowlingový turnaj o ceny

 • Sleva na různé masáže

 • Trenčínský hrad v centru

Užijte si luxusní Velikonoce ve 4* hotelu Magnus v Trenčíně jen kousek od historického centra a hradu. Po celou dobu si budete užívat all inclusive a neomezený vstup do moderního wellness, čeká vás i bowlingový turnaj.

Hotel na dosah trenčínských pamětihodností

Hotel Magnus **** se nachází v klidné lokalitě Trenčína asi 900 metrů od historického centra a Trenčínského hradu.

Ubytování nabízí v prostorných klimatizovaných pokojích Executive s obývací částí s posezením nebo pokojích Bussiness. K vybavení pokoje patří rovněž plazmová televize, pracovní stůl, minibar a koupelna s vanou či sprchovým koutem.

All inclusive zážitek

Součástí velikonočního balíčku je stravování formou all inclusive. V restauraci Flor de Amor si pochutnáte na slovenských specialitách i jídlech mezinárodní kuchyně, na skleničku se stavte na baru.

Z nápojů jsou vám k dispozici různé nealkoholické nápoje, alkohol světových značek jako Jack Daniels, Tullamore, Absolut vodka, Baileys apod. ale také pivo Heineken a Zlatý bažant a víno značky Chateau Topolčianky.

Velikonoční relax ve vířivce

Neskákejte kolem plotny, odložte návštěvy vzdálených příbuzných a myslete tentokrát na sebe. Neomezený vstup do wellness s vířívkou a saunami a sleva na masáže - to zní přece mnohem lépe. K absolutní spokojenosti zbývá už jen masáž, za poplatek si můžete dopřát klasickou, relaxační, reflexní či baňkovou.


Čeká vás řada saun - finská, švédská, bylinková, inhalační, parní.


Oslavíte Velikonoce v uvolněné atmosféře s ostatními hosty a utkáte se v bowlingovém turnaji, kde můžete vyhrát zajímavé ceny. Hlavní výhrou je romantická noc v Hotelu Magnus ****.

Doporučujeme také příjemnou procházku centrem Trenčína. V místním hradu využijete získané vstupenky a poznáte kus slovenské historie.

Hotel na dosah trenčínských pamětihodností

Hotel Magnus **** se nachází v klidné lokalitě Trenčína asi 900 metrů od historického centra a Trenčínského hradu.

Ubytování nabízí v prostorných klimatizovaných pokojích Executive s obývací částí s posezením nebo pokojích Bussiness. K vybavení pokoje patří rovněž plazmová televize, pracovní stůl, minibar a koupelna s vanou či sprchovým koutem.

V místní restauraci vás čekají snídaně i večeře formou bohatých bufetových stolů.

Relax ve wellness

Neskákejte kolem plotny, odložte návštěvy vzdálených příbuzných a myslete tentokrát na sebe. Neomezený vstup do wellness s vířívkou, saunami a ochlazovací kádí a sleva na masáže - to zní přece mnohem lépe. K absolutní spokojenosti zbývá už jen masáž, za poplatek si můžete dopřát klasickou, relaxační, reflexní či baňkovou.

Dodatečné info

Děti:

 • Dítě do 2,9 let zdarma bez nároku na služby.

 • Dítě od 3 let 23,20 €/noc na přístýlce.

 • Příplatek za all inclusive pro dítě od 3 let 25 €/noc.

Příplatky:

 • Místní poplatek 1 €/osoba/noc.

 • Doplatek za pokoj typu Apartmán a De luxe s vířivkou 120 €/pobyt.

Další info:

 • Pokud plánujete pobyt uskutečnit v termínech státních svátků dané země, informujte se o podmínkách uplatnění kupónu přímo v hotelu.
 • Ověřte si dostupnost vámi vybraného termínu telefonicky nebo e-mailem přímo u hotelu . Uvedené termíny v kalendáři jsou pouze orientační.
 • Poté, co si koupíte kupón, pobyt co nejdříve u hotelu závazně zarezervujte. K závazné rezervaci je potřeba uvést číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný pouze s platnou rezervací.
 • Check in od 14:00 hodin, check out do 10:00 hodin

 • Domácí mazlíček za poplatek 8,30 €/noc

 • Hotel je bezbariérový

 • Oddělená kuřácká a nekuřácká část

 • Platba kartou je možná

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Martina P.)

Prostředí hotelu odpovídalo přesně fotkám na netu. Jídlo bylo výborné, personál ochotný, hlavně paní dole u bowlingu. Byla příjemná, milá, míchala vynikající drinky. Jediné, co nám chybělo v těchto letních teplých dnech bylo nějaké venkovní posezení. Jinak jsme spokojeni. Aqupark nedaleko hotelu - super.

Vynikající (Libor K.)

Všechno bylo super, včetně vynikající kuchyně, jenom personál by se mohl trochu usmívat, teda kromě paní recepční ta byla velmi příjemná. Pobyt odpovídal přesně podle popisu.

Vynikající (Zuzana S.)

Veľmi príjemný (pre nás naozaj i luxusný) pobyt v hoteli s výbornou stravou, pobytom na mestskom kúpalisku a zábavou pri hotelovom bowlingu. Služby wellness sme nevyužili.

Tipy na výlet

Trenčínský hrad

Trenčínský hrad

Majestátní hrad se tyčí přímo nad slovenským městem Trenčín. Třetí největší goticko-renesanční hrad na Slovensku vznikl na místě staršího osídlení, které tu existovalo už od doby bronzové přes Kelty, Germány i Slovany. Ze staršího velkomoravského hradiště se v době vzniku Uherského státu stal královský hrad. Nejstarší kamenná stavba komplexu je rotunda pocházející pravděpodobně ještě z období Velké Moravy.

Trenčín

Trenčín

Město Trenčín si bezpochyby oblíbíte, je totiž doslova napěchované historií a hodnotnými kulturními památkami v čele s majestátním Trenčínským hradem. Mimo to je to ale také město pohody, zábavy a kultury s množstvím muzeí, festivalů a slavností. Tisíce turistů přichází do Trenčína, aby spatřili na vlastní oči Trenčínský hrad a poslechli si nejznámější pověst o Studni lásky.

Navštivte třeba filmový festival ArtFilm, Trenčínské historické a hradní slavnosti nebo festival tradiční lidové zábavy.

Kasárna Trenčínského hradu

Kasárna Trenčínského hradu

Kasárna na Trenčínském hradě byly vybudovány v první polovině 16. století. Sloužily k ubytování hradní posádky a byly využívané jako úložiště zbraní. Byly tu uložené sudy s prachem, dělové koule, muškety, halapartny, oštěpy a další. V současnosti se prostor přízemí a druhého poschodí využívá na výstavní účely. Na prvním poschodí se podívejte na stálou expozici "Nedobytý", která se skládá ze dvou částí. Historickou tvoří výstava zbraní, archeologická je věnovaná výsledkům archeologického výzkumu v kasárnách.