• Termální aquapark

 • Vnitřní i venkovní bazény

 • Vstup do saunového světa

 • Polopenze po celou dobu

 • Dítě do 5,9 let zdarma

Hotel Thermalpark *** se nachází přímo v areálu jednoho z nejoblíbenějších termálních komplexů na Slovensku. Z pokoje můžete vyjít rovnou v plavkách a skočit do některého z deseti vnitřních či venkovních bazénů.

Ubytování přímo v centru dění

Ubytováni budete v moderních pokojích s vlastním sociálním zařízením, fénem, telefonem, TV a WiFi připojením. Vybrat si můžete z pokojů Standard s manželskou postelí a pokojů Comfort a Premium, ve kterých je kromě manželské postele i možnost přistýlky a balkon s výhledem na bazény.

Starost si nemusíte dělat ani o jídlo, čeká vás totiž chutná polopenze formou bohatých švédských stolů, na snídani i večeři si tedy můžete naložit, na co jen budete mít chuť.

Termály pro malé i velké

Thermalpark v Dunajské Strede je jedno z nejoblíbenějších a nejnavštěvovanějších středisek na jižním Slovensku. Dokonalý relax i zábava vás čekají na ploše 18 ha. K dispozici budete mít celkem 10 vnitřních i vnějších bazénů s léčivou a termální vodou o teplotě 26-39 °C. Příznivě působí především při potížích pohybového ústrojí.

Pro nejmenší je tady krytý BABY bazén. Vy si zaplavete v plaveckém bazénu a necháte se masírovat tryskami ve wellness bazénu nebo se prohřejete v nejteplejším termálním bazénu v rotundě.

Pokud se chcete nechat pořádně hýčkat, doporučujeme saunový svět. Najdete tu finskou, bio, infra a parní saunou, ale také ledopád nebo solnou kabinu. V ceně balíčku máte všechna tato lákadla pro dokonalý relax.

Ubytování přímo v centru dění

Ubytováni budete v moderních pokojích s vlastním sociálním zařízením, fénem, telefonem, TV a WiFi připojením. Vybrat si můžete z pokojů Standard s manželskou postelí a pokojů Comfort, Premium a Family, ve kterých je kromě manželské postele i možnost přistýlky a balkon s výhledem na bazény.

Starost si nemusíte dělat ani o jídlo, čeká vás totiž chutná polopenze formou bohatých švédských stolů, na snídani i večeři si tedy můžete naložit, na co jen budete mít chuť.

Termály pro malé i velké

Thermalpark v Dunajské Strede je jedno z nejoblíbenějších středisek na jižním Slovensku. Dokonalý relax i zábava vás čekají na ploše 18 ha. K dispozici budete mít celkem 10 vnitřních i vnějších bazénů s léčivou a termální vodou o teplotě 26 - 39 °C. Příznivě působí především při potížích pohybového ústrojí.

Pro nejmenší je tady krytý BABY bazén. Vy si zaplavete v plaveckém bazénu a necháte se masírovat tryskami ve wellness bazénu nebo se prohřejete v nejteplejším termálním bazénu v rotundě. Pokud se chcete nechat pořádně hýčkat, doporučujeme saunový svět.

Dodatečné info

Děti:

 • 1 dítě do 5,9 let zdarma s polopenzí bez nároku na lůžko v pokoji Standard nebo na přistýlce v pokoji Comfort, Family nebo Premium.

 • Dítě do 11,9 let 26,50 €/noc na přistýlce včetně polopenze (jen v pokoji Comfort, Family nebo Premium).

 • Dítě od 12 let 29 €/noc na přistýlce včetně polopenze (jen v pokoji Comfort, Family nebo Premium).

Příplatky:

 • Místní poplatek 0,37 €/osoba/noc od října do dubna a 0,87 €/osoba/noc od května do září.

 • Příplatek za pokoj Comfort 9 €/osoba/noc.

 • Příplatek za pokoj Premium 15 €/osoba/noc.

 • Příplatek za pokoj Family 9 €/osoba/noc.

 • Dřívější check in (od 10:00 hodin) nebo pozdní check out (do 16:00 hodin) za poplatek 20 €.

Další info:

 • Pobyt není možné využít přes Velikonoce.

 • Pokud plánujete pobyt uskutečnit v termínech státních svátků dané země, informujte se o podmínkách uplatnění kupónu přímo v hotelu.
 • Ověřte si dostupnost vámi vybraného termínu telefonicky nebo e-mailem přímo u hotelu . Uvedené termíny v kalendáři jsou pouze orientační.
 • Poté, co si koupíte kupón, pobyt co nejdříve u hotelu závazně zarezervujte. K závazné rezervaci je potřeba uvést číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný pouze s platnou rezervací.
 • Check in od 14:00 hodin, check out do 11:00 hodin

 • Domácí mazlíček zakázán

 • Hotel je bezbariérový

 • Kouření zakázáno

 • Platba kartou je možná

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Zuzana S.)

Hotel odpovídal popisu, personál vyšel ve všem vstříc, strava bohatá - jen scházely popisy, aby člověk věděl jaká je nabídka.

Skvělé (Lenka K.)

Hotel je velmi příjemný. Náš pokoj byl krásný, čistý a i bezpečný pro našeho malého synka. Thermální bazény hodnotíme známkou dobrý. Co nás mile překvapilo byl saunový svět. Nové zrekonstruované prostory. A hlavně obsluha v ní! Milá, příjemná, ochotná obsluha, která podala maximum informací k saunám. Co vůbec nehodnotíme dobře je podání informací od recepční při našem příjezdu. Co by se ještě vylepšit by byla tepla strava v době oběda a večeří. Jinak snídaně jsou naprosto perfektní.

Vynikající (Alena K.)

Ubytování v hotelu Thermalpark bylo na velmi dobré úrovni, pokoje jsou vybaveny moderně, úklid byl každý den. S polopenzí v hotelové restauraci jsme byli spokojeni, velký výběr jídel, vše průběžně doplňováno. Personál hotelu i restaurace velice příjemný. Všem doporučujeme.

Tipy na výlet

Dunajská Streda

Dunajská Streda

Ať už vás lákají muzea nebo historické památky, zde si přijdete na své. Navštivte třeba římsko-katolický kostel sv. Juraja nebo radnici na Hlavní ulici. Obdivovat můžete i Žitnoostrovské muzeum v budově kaštiela, nebo výstavy v Galerii Současných maďarských umělců. Ke trávení volného času láká i samotný Dunaj. Vydejte se podél břehu na romantickou procházku.

Malkia Park

Malkia Park

Nedaleko Slovakia Ringu najdete Malkia Park. Funguje především jako záchranná stanice, kam jsou přemisťována zvířata z cirkusů nebo z jakýchkoli jiných nevhodných podmínek. S jakými druhy že se tu setkáte? Milovníky velkých šelem potěší lvi, tygři, leopardi, pumy, gepardi a rysi. Kromě toho tu narazíte i na raritu v podobě samičky leoparda sněžného. Zblízka ale můžete vidět i papoušky, surikaty nebo třeba gibony. Malkia Park je s přestávkami otevřen každý rok od dubna. Pokud sem hodláte zavítat, doporučujeme prohlédnout si dané období na webových stránkách, aby se vám nestalo, že zůstanete stát před branami.

Slovakia Ring

Slovakia Ring

Milujete auta, jízdu a závody? Pak nezapomeňte během své dovolené zavítat do Slovakia Ringu - profesionálního areálu motorových sportů. Každoročně se tu konají závody jako FIA WTCC, FIA GT Series, ADAC GT Masters, The grand Prix Slovensko a Alpe Adria Championship.