Užijte si dovolenou v oblíbeném lázeňském městě. Kromě ubytování v luxusní Vile Anna **** vás čeká vstup do plaveckého i rekreačního bazénu s masážními tryskami, vířivka, saunový svět a klasická dvacetiminutová masáž.

Luxus ve známých lázních Trenčianske Teplice

Hotel Vila Anna **** naleznete v samotném centru lázeňského města Trenčianske Teplice, pouhých 50 metrů od vyhledávané kolonády. Ať už tedy hledáte relax nebo zábavu, jedná se o ideální volbu.

Ubytováni budete v dvoulůžkových pokojích Klasik, které jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením a některé mají také možnost přistýlky. Můžete tak vyjet na dovolenou ve dvou nebo s celou rodinou.

Skvělé jídlo a uklidňující wellness

Polopenzi si vychutnáte v restauraci s příjemným prostředím a ochotným, profesionálním personálem. Těšit se můžete na nápadité pokrmy slovenské i mezinárodní kuchyně, připravované z čerstvých a kvalitních surovin.

Harmonii těla a duše objevíte v bazénovém a saunovém centru s jedinečnou atmosférou. Najdete zde 14 m plavecký bazén s teplotou vody 26 °C, rekreačně-oddechový bazén s masážními tryskami s teplotou vody 34 °C a whirpool s teplotou vody 36 °C.

Dokonalost wellness centra dotváří saunový svět, harmonické spojení hydroterapie a aromaterapie. Místo, kde vyniknou protiklady chladu a tepla, čistého a vůní nasyceného vzduchu, ticha a příjemné relaxační hudby. Atmosféru celkového uvolnění zde vytváří parní sauna, finská sauna a infra sauna. Dopřejte si výjimečný relax s masáží nebo zábalem.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Andrea K.)

Hotel a jeho prostředí bylo pěkné. Obdrželi jsme vše, co kupón obsahoval. Personál byl velice milý, strava dobrá, obsahovaný wellnes (vířivka) byl ale za příplatek, což nás překvapilo. Město je to krásné a bazén Grand byl vynikající. Vše bylo výborné, jen ohodnocení 4* je nepřesné.

Vynikající (Šárka ?.)

Hotel byl pěkný a personál byl velmi příjemný. Hlavně paní recepční - velmi ochotná a laskavá. Jen jsem byla zklamaná, protože bylo uvedené, že se jedná o termální vodu, což ta nebyla - byla poměrně chladná na termál. jinak vše super.

Vynikající (Petr V.)

Ano, vše perfektní. Nedostatek malý pokoj - ale bez závad co se týče vybavení a funkčnosti.

Vynikající (Pavel ?.)

Hotel odpovídal popisu. Dovolená byla perfektní, vše bylo zajištěno dle popisu. Personál hotelu velmi vstřícný a milý. Doporučuji všem. Děkujeme.

Skvělé (Zdeněk K.)

Prostředí pěkné, v pokoji 307 však záclona zašedlá, dveře do koupelny zkřivené - téměř nešly zavřít. Služby a wellness na velmi dobré úrovni. Vydařený výlet na areál "Zelená žaba"a na zámek v Bojnicích.

Skvělé (jitka L.)

Bazén a sauny byli super, obsluha velmi příjemná a vstřícná, jen vybavení již odpovídá stáří hotelu, chtělo by obměnu.

Skvělé (Jiří K.)

Prostředí pěkné, wellness dle nabídky, personál příjemný, vše v pohodě, doporučuji.

Vynikající (Růžena H.)

Služby perfektní, strava dostačující, hotel čistý, personál ochotný, bazén v hotelu super. Doporučuji vyměnit matrace v postelích. Dostupnost do centra dobrá. Hotel doporučím dalším a rád se tam vrátíme.

Vynikající (Zdenka ?.)

Prostředí hotelu bylo moderní, čisté, udržované. Pobyt plně odpovídal popisu. Obdrželi jsme vše co bylo na kuponu uvedeno. Strava nad očekávání výborná... wellness služby naprosto skvělé, časově dostačující. Personál hotelu vstřícný, sympatický, vlídný, POHOTOVÝ... Tipy na výlet: jen 50km autem do Sulova a dle svého výběru okruh Sulovský hrad a Sulovské skály, nádherné výhledy, akční výlet, pak hrad v Trenčíně. Dle doporučení maséra se chystáme zpět do lázní a navštívit Čapkův pramen, do centra Thajských masáží, využít vstupenky do venkovního bazénu "grant" aj.

Vynikající (jiří A.)

Velmi příjemný personál, welnes úžasné - byli jsme na 2 bazény sami, jídlo velmi chutné, ubytování příjemné a mají zde nádherné nové termální koupaliště Zelená žába, městečko pěkné, škoda že se některé lázeňské domy dostaly do nesprávných rukou a rozpadají se. Ale to známe i od nás.