• Polopenze po celou dobu

 • Neomezený vstup do wellness

 • Hodina bowlingu v ceně

 • Sleva na masáže či jídlo

 • Trenčínský hrad v centru

Užijte si luxusní ubytování ve 4* hotelu Magnus v Trenčíně jen kousek od historického centra a hradu. Těšte se na výtečnou stravu formou polopenze a řadu výhod jako neomezený vstup do wellness, bowling nebo solárium.

Hotel na dosah trenčínských pamětihodností

Hotel Magnus **** se nachází v klidné lokalitě Trenčína asi 900 metrů od historického centra a Trenčínského hradu.

Ubytování nabízí v prostorných klimatizovaných pokojích Executive s obývací částí s posezením. K vybavení pokoje patří rovněž plazmová televize, pracovní stůl, minibar a koupelna s vanou či sprchovým koutem a županem.

V restauraci Flor de Amor si pochutnáte na slovenských specialitách i jídlech mezinárodní kuchyně, na skleničku se stavte na baru.

Nekonečná relaxace v saunách a vířivce

Během pobytu máte k dispozici wellness centrum i bowling. Nechte se hýčkat saunovým světem Magnus, kde vás čeká řada saun - finská, švédská, bylinková, inhalační, parní.

Nechte se dále zlákat ledovou jeskyní či vodní masáží ve vířivce. K absolutní spokojenosti zbývá už jen masáž, za poplatek si můžete dopřát klasickou, relaxační, reflexní či baňkovou. Nezapomeňte ani na volný vstup do solária.

Hotel na dosah trenčínských pamětihodností

Hotel Magnus **** se nachází v klidné lokalitě Trenčína asi 900 metrů od historického centra a Trenčínského hradu.

Ubytování nabízí v prostorných klimatizovaných pokojích Executive s obývací částí s posezením nebo pokojích Bussiness. K vybavení pokoje patří rovněž plazmová televize, pracovní stůl, minibar a koupelna s vanou či sprchovým koutem.

V místní restauraci vás čekají snídaně i večeře formou bohatých bufetových stolů.

Relax ve wellness

Neskákejte kolem plotny, odložte návštěvy vzdálených příbuzných a myslete tentokrát na sebe. Neomezený vstup do wellness s vířívkou, saunami a ochlazovací kádí a sleva na masáže - to zní přece mnohem lépe. K absolutní spokojenosti zbývá už jen masáž, za poplatek si můžete dopřát klasickou, relaxační, reflexní či baňkovou.

Dodatečné info

Děti:

 • Dítě do 5,9 let zdarma bez nároku na služby.

 • Dítě do 11,9 let 15 €/noc na přistýlce včetně služeb.

Příplatky:

 • Místní poplatek 1 €/osoba/noc.

 • Příplatek za ubytování přes týden 40 €/2 noci, 60 €/3 noci s nástupem PO - ST.

 • Doplatek za pokoj typu Apartmán a De luxe s vířivkou 120 €/4denní pobyt, 80 €/3 denní pobyt.

 • Příplatek za all inclusive (u variant s polopenzí) 100 €/2 osoby/2 noci a 150 €/2 osoby/3 noci.

 • All inclusive zahrnuje snídaně a večeře formou bohatého bufetu, obědy à la carte, snacky v průběhu dne a neomezenou konzumaci alko a nealko nápojů vybraného typu (10:00 - 01:00 hodin).

Další info:

 • Zrušení či změna rezervace je možná nejpozději 5 dní před nástupem na pobyt, při pozdější změně či nedostavení se na pobyt kupón propadá bez nároku na náhradu.

 • Pokud plánujete pobyt uskutečnit v termínech státních svátků dané země, informujte se o podmínkách uplatnění kupónu přímo v hotelu.
 • Ověřte si dostupnost vámi vybraného termínu telefonicky nebo e-mailem přímo u hotelu . Uvedené termíny v kalendáři jsou pouze orientační.
 • Poté, co si koupíte kupón, pobyt co nejdříve u hotelu závazně zarezervujte. K závazné rezervaci je potřeba uvést číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný pouze s platnou rezervací.
 • Check in od 14:00 hodin, check out do 10:00 hodin

 • Domácí mazlíček za poplatek 8,30 €/noc

 • Hotel je bezbariérový

 • Oddělená kuřácká a nekuřácká část

 • Platba kartou je možná

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Milena L.)

Všetko bolo super, keď to porovnám s inými štvorhviezričkovými hotelmi, kde sme boli, tak tento by si zaslúžil päť hviezdičiek.

Vynikající (Šárka ?.)

S pobytem jsme byli nadmíru spokojení, krásné, čisté a prostorné pokoje, výborná kuchyně, ochotný a milý personál, wellness hezké.

Vynikající (Martina D.)

Ubytování luxusní, přesně podle popisu a fota, personál ochotny, jídlo výborné, určitě doporučují. Velká spokojenost.

Tipy na výlet

Trenčínský hrad

Trenčínský hrad

Majestátní hrad se tyčí přímo nad slovenským městem Trenčín. Třetí největší goticko-renesanční hrad na Slovensku vznikl na místě staršího osídlení, které tu existovalo už od doby bronzové přes Kelty, Germány i Slovany. Ze staršího velkomoravského hradiště se v době vzniku Uherského státu stal královský hrad. Nejstarší kamenná stavba komplexu je rotunda pocházející pravděpodobně ještě z období Velké Moravy.

Trenčín

Trenčín

Město Trenčín si bezpochyby oblíbíte, je totiž doslova napěchované historií a hodnotnými kulturními památkami v čele s majestátním Trenčínským hradem. Mimo to je to ale také město pohody, zábavy a kultury s množstvím muzeí, festivalů a slavností. Tisíce turistů přichází do Trenčína, aby spatřili na vlastní oči Trenčínský hrad a poslechli si nejznámější pověst o Studni lásky.

Navštivte třeba filmový festival ArtFilm, Trenčínské historické a hradní slavnosti nebo festival tradiční lidové zábavy.

Kasárna Trenčínského hradu

Kasárna Trenčínského hradu

Kasárna na Trenčínském hradě byly vybudovány v první polovině 16. století. Sloužily k ubytování hradní posádky a byly využívané jako úložiště zbraní. Byly tu uložené sudy s prachem, dělové koule, muškety, halapartny, oštěpy a další. V současnosti se prostor přízemí a druhého poschodí využívá na výstavní účely. Na prvním poschodí se podívejte na stálou expozici "Nedobytý", která se skládá ze dvou částí. Historickou tvoří výstava zbraní, archeologická je věnovaná výsledkům archeologického výzkumu v kasárnách.