Užijte si parádní dovolenou v oblíbeném Wellness Hotelu Tyrapol, relaxujte bez omezení v hotelovém wellness centru s bazénem, saunami a vířivkou, vychutnejte si polopenzi nebo si užijete výlety po krásném okolí.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Božena B.)

Hotel sa nachádza v peknom prostredí v centre dediny čo bola výhoda. V hoteli sme dostali všetko čo sme si zakúpili. Všade bolo čisto, personál milí a ochotní, strava bola výborná, naše deti mali detské porcie také, že ich nevládali dojesť. Wellness na výbornej úrovni akurát jedna nevýhoda, že bol časovo obmedzený od 16 - 21 hod. My sme vystihli dobré počasie tak to až tak nevadilo, lebo sme každý deň boli na výlete (napr. Oravský hrad, splavovanie rieky Orava na pltiach, skanzen vo Vychylovke s lesnou železnicou, plavba loďou po Oravskej priehrade, Lesná železnica v Oravskej Lesnej).

Skvělé (Milan S.)

Pobyt v hotelu se nám líbil, obdrželi jsme vše co bylo uvedeno na kuponu. Personál hotelu byl milý, strava výborná, snad jen by bylo dobré při snídani nabídnout i chleba.

Skvělé (Marta S.)

Prostredie hotela bolo pekné, len výhľad von oknom sme mali nepekný rovno na cintorín, dostali sme všetko čo bolo v kupóne, strava bola super aj wellness a masáž bola úžasná.

Skvělé (Peter M.)

Slušní ,ochotní zamestnanci. Wellness vyzeral lepšie na fotkách ako v skutočnosti, voda trochu viac chlórovaná, ale v pohode dalo sa. Poskytnuté bolo všetko čo bolo sľúbené...Prostredie veľmi pekné..

Vynikající (Pavel K.)

Hotel byl pěkný, obsluha vždy milá a vstřícná. Jediným nedostatkem byly "vajíčkové" snídaně.

Skvělé (Radek T.)

Prostředí hotelu se mi líbilo, obdrželi jsme vše co bylo uvedené ve voucheru, veškeré služby proběhly k naší spokojenosti. Personál byl vstřícný.

Vynikající (Danuše K.)

S pobytem jsme byli velmi spokojeni. Výběr velmi chutných jídel, masáže, bazén, sauny, víno - vše, jak bylo v nabídce Slevokingu. Personál příjemný a ochotný. Určitě doporučujeme.

Skvělé (Mirka ?.)

Personál hotela príjemný, strava v pohode, akurát by sme ocenili keby bola na izbe rýchlovarná kanvica a sušiak na prádlo.

Skvělé (Tomáš M.)

Potřebovali jsme si přes víkend odpočinout, což se podařilo. Personál hotelu ochotný a usměvavý, jídlo jednoduché, ale velmi chutné. Lichá osoba bez kupónu dostala samostatný pokoj za výbornou cenu. Nepříjemné bylo neustálé hučení na pokoji. Jelikož však bylo monotónní, spánku nevadilo. Masáž měla pouze 1 osoba, místo 4, což jsme bez problémů akceptovali, protože jsme pobyt objednávali 2 dny předem. Bazén celkem velký a chladnější, vířivka parfémovaná s pěnou, finská sauna malá a kdyby se dovíraly dveře, byla by výborná.

Skvělé (Miroslava K.)

Odporučila, personál ústretoví, aj v blízkom okolí je veľa možností na rôzne výlety a o aktívnu dovolenku postarane :-)