Ubytujte se v penzionu s romantickým výhledem na památku UNESCO Spišský hrad a užijte si výlety do nedalekého Slovenského ráje. Během pobytu můžete využívat bazén, půjčit si kola nebo relaxovat ve vířivce.

Ubytování s romantickým výhledem na hrad

Penzion Podzámok stojí v historickém městě Spišské Podhradie přímo pod Spišským hradem, památkou UNESCO.

Ubytování je zajištěno ve standardních pokojích s TV, varnou konvicí, lednicí a vlastní koupelnou. Z většiny z nich máte navíc úchvatný výhled na hrad.

V penzionu je dále restaurace, kde si pochutnáte na pokrmech tradiční slovenské kuchyně.

Odpočinek a turistika ve Slovenském ráji

Využít můžete také prostornou zahradu s ohništěm a grilem, venkovní bazén či úschovnu zavazadel. Ponořte se také do vířivky se slevou 10 %. Za příplatek si zahrajete stolní tenis nebo kulečník.

Rozhodně si nenechte ujít prohlídku Spišského hradu, ať jeho krásu poznáte také zblízka. Zajeďte si do Spišské Nové Vsi, navštivte zoo a už to máte jen kousek do Národního parku Slovenský ráj.

Po cyklostezkách se můžete vydat na kolech, která vám v rámci balíčku zapůjčí přímo v penzionu. Pěšky se pak vydejte stezkami po turistických značkách a nechte na sebe působit uklidňující kouzlo přírody.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Erika H.)

Prostředí hotelu je velmi hezké. Výborné pro rodiny i s malými dětmi. Vše co bylo uvedeno v kupónu bylo k dispozici. Jídlo dobré. Snídaně se stále doplňovala, jen stačilo říci, že už něco chybí a hned se doplnilo. Není co vytknout.

Skvělé (pavla O.)

Prostředí penzionu odpovídalo nabídce. Vše co bylo na kupónu bylo splněno. Obsluha byla slabší, snídaně výborné hlavní jídlo až na malé vyjímky rovněž chutné. Na recepci byl letáček s typy na turistické výlety po okolí a všude bylo krásně. Slovensko doporučuji.

Vynikající (Zuzana H.)

Příjemní lidé. Pro děti koupání v bazénu. Vynikající domácí kuchyně. Byly jsme moc spokojeni.

Vynikající (Rostislav M.)

Klidná lokalita a bezprostřední kontakt s areálem Spišského hradu. Služby korespondují s nabídkou, strava domácí, personál ochotný. Po příjezdu doporučujeme vycházku na hrad.

Vynikající (jana K.)

Boli sme velmi spokojní len nám pršalo dopoludnia ked sme išli na Spišský hrad ale bolo dobre strava tiež aj ubytovanie príjemné prostredie príjemná obsluha dostali sme všetko podla kuponu.

Vynikající (Marie Heilandová H.)

Pobyt mohu všem doporučit, majitelé jsou velmi příjemní, měli jsme pokoj s vyhlídkou na Spišský hrad což byla nádhera a jídlo bylo skvělé Heilandová.

Skvělé (Marek B.)

Jednoznačná výhoda je lokalita, neboť poblíž je Spišský hrad a dalších několik památek zapsaných v UNESCO, národní park Slovenský ráj. Náš apartmán nebyl úplně bez kazů (trochu zfušovaná místnost, problémy s odpadem způsobující občasný zápach), ale velmi příjemné prostředí jídelny uvnitř i venku. Měli jsme polopenzi a ta byla dobrá, zejména večeře poctivě uvařené a vydatné tak, že jsme to nemohli sníst.

Skvělé (Čestmír L.)

Byli jsme spokojeni. Personál byl vstřícný. Jídlo velmi dobré a bylo ho dost. Dostali jsme tipy na výlety, které jsme mohli díky perfektnímu počasí absolvovat v pohodě. Drobné nedostatky v hotelu jsme vyřídili s majitelem ihned na místě, takže žádná jiná připomínka.

Vynikající (Soňa O.)

Byli jsme velice mile překvapeni, jak vstřícností personálu tak prostředím Penzionu Podzámok. Úhledný pokoj s výhledem na Spišský hrad neměl chybu. Paní vedoucí velice chutně vaří a snad každý si vybere z nabízených možností. Je zde spousta míst pro výlety po okolí do všech stran. Na hrad kozí stezkou, na salaš po žluté přes krásně kvetoucí louku, návštěva Spišské Kapituly. A k tomu hezké počasí.

Vynikající (Miroslava M.)

Hezký výhled na hrad. Útulný penzionek. Škoda jen, že na večeři nebyla možnost si vybrat večeři aspoň ze dvou jídel. Ale na ničem to neuškodilo. Moc příjemné.