Poklidná dovolená s romantickým výhledem - to je pobyt v Penzionu Podzámok pod Spišským hradem. V okolí najdete mnoho dalších památek a Slovenský ráj se ski areály, díky polopenzi ochutnáte i slovenské speciality.

Ubytování s romantickým výhledem na hrad

Penzion Podzámok stojí v historickém městě Spišské Podhradie přímo pod Spišským hradem, památkou UNESCO.

Ubytování je zajištěno ve standardních pokojích s TV, varnou konvicí, lednicí a vlastní koupelnou. Z většiny z nich máte navíc úchvatný výhled na hrad.

V penzionu je dále restaurace, kde si pochutnáte na pokrmech tradiční slovenské kuchyně. Využít můžete také lyžárnu či úschovnu zavazadel. Za příplatek si zahrajete stolní tenis nebo kulečník.

Spišská Nová Ves a lyžování

Rozhodně si nenechte ujít prohlídku Spišského hradu, ať jeho krásu poznáte také zblízka. Zajeďte si do Spišské Nové Vsi, navštivte zoo a už to máte jen kousek do Národního parku Slovenský ráj.

Až do jara si můžete užít lyžování ve zdejších četných ski areálech, namátkou například:

  • Relax Center Plejsy
  • Ski areál Spišská Nová Ves - Rittinberg jen 2 km za městem
  • Ski centre Levoča

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Andrea P.)

Prostredie bolo nádherné. Zodpovedalo popisu. Strava bola výborná, špeciálne nám pripravili bezlepkovú stravu aj napriek tomu, že sme zabudli nahlásiť. Boli veľmi milí a láskavý ľudia. Boli sme na cykloturistike okolo Spišského hradu, Spišská kapitula, Sivá brada-gejzír, Kostol svätého ducha, Spišský hrad.

Vynikající (Marie Heilandová H.)

Pobyt mohu všem doporučit, majitelé jsou velmi příjemní, měli jsme pokoj s vyhlídkou na Spišský hrad což byla nádhera a jídlo bylo skvělé Heilandová.

Vynikající (Erika H.)

Prostředí hotelu je velmi hezké. Výborné pro rodiny i s malými dětmi. Vše co bylo uvedeno v kupónu bylo k dispozici. Jídlo dobré. Snídaně se stále doplňovala, jen stačilo říci, že už něco chybí a hned se doplnilo. Není co vytknout.

Vynikající (Miroslava M.)

Hezký výhled na hrad. Útulný penzionek. Škoda jen, že na večeři nebyla možnost si vybrat večeři aspoň ze dvou jídel. Ale na ničem to neuškodilo. Moc příjemné.

Vynikající (Zuzana H.)

Příjemní lidé. Pro děti koupání v bazénu. Vynikající domácí kuchyně. Byly jsme moc spokojeni.

Vynikající (Petra N.)

Krásné místo, pokoje čisté, personál vstřícný, strava dostačující. Měli jsme štěstí na pěkně situované pokoje, nevím, jaké jsou ostatní...komplex není moc velký, spíše rodinný typ ubytování. V okolí řada míst k výletům apod.

Vynikající (Soňa O.)

Byli jsme velice mile překvapeni, jak vstřícností personálu tak prostředím Penzionu Podzámok. Úhledný pokoj s výhledem na Spišský hrad neměl chybu. Paní vedoucí velice chutně vaří a snad každý si vybere z nabízených možností. Je zde spousta míst pro výlety po okolí do všech stran. Na hrad kozí stezkou, na salaš po žluté přes krásně kvetoucí louku, návštěva Spišské Kapituly. A k tomu hezké počasí.

Vynikající (Rostislav M.)

Klidná lokalita a bezprostřední kontakt s areálem Spišského hradu. Služby korespondují s nabídkou, strava domácí, personál ochotný. Po příjezdu doporučujeme vycházku na hrad.

Skvělé (pavla O.)

Prostředí penzionu odpovídalo nabídce. Vše co bylo na kupónu bylo splněno. Obsluha byla slabší, snídaně výborné hlavní jídlo až na malé vyjímky rovněž chutné. Na recepci byl letáček s typy na turistické výlety po okolí a všude bylo krásně. Slovensko doporučuji.

Skvělé (Marek B.)

Jednoznačná výhoda je lokalita, neboť poblíž je Spišský hrad a dalších několik památek zapsaných v UNESCO, národní park Slovenský ráj. Náš apartmán nebyl úplně bez kazů (trochu zfušovaná místnost, problémy s odpadem způsobující občasný zápach), ale velmi příjemné prostředí jídelny uvnitř i venku. Měli jsme polopenzi a ta byla dobrá, zejména večeře poctivě uvařené a vydatné tak, že jsme to nemohli sníst.