Užijte si dovolenou u slovenského "Mrtvého moře" v Podhájské. Ubytováni budete v jednom ze čtyř penzionů blízko termálního koupaliště - dle vašeho výběru. V ceně jsou také snídaně a sleva na vstup do Římských lázní.

Termální voda v aquaparku i Římských lázních

Není lepšího místa k oddychu než u slovenského "Mrtvého moře". V Podhájské totiž na jednom místě najdete:

  • Termální lázně Podhájská a koupaliště s tobogány, bazény s termální vodou, dvěma plaveckými bazény (25 m), dětským bazénem, sportovním hřištěm, dětským areálem a soláriem. Celodenní vstup na termální koupaliště pro dospělého vyjde na 7 €.
  • Využít můžete také slevu na vstup do stylových Římských lázní penzionu Energy (10:00 - 21:30 hodin). I zde najdete termální vodu (33 - 38 °C) a ideální místa k relaxaci jako velký sedací bazén, vířivku a sauny. Nechybí Kleopatřina koupel a masáže.
  • Wellness centrum Aquamarín s 9 bazény a množstvím vodních atrakcí.

V termálních lázních Podhájská si můžete dopřát skvělou regeneraci vašeho organismu. Místní léčivá voda má totiž příznivý účinek na dýchací cesty, kůži a na celý pohybový aparát. 

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Jana ?.)

V penziónu jsme byli moc spokojeni. Jídlo bylo super. Obdrželi jsme vše, co bylo na kupónu uvedeno.

Skvělé (Drahomíra B.)

Pobyt super, jen mě překvapilo oproti jiným rokům, kdy jsme k Vám jezdili, vždy bylo perfektně uklizeno, tentokrát bylo po zemi spousta prachu a koupelna nebyla také čistá o toaletě nemluvě. Dále prostěradla nedrží na postelích a jen se na posteli otočíte, prostěradlo je v polovině postele. Při odjezdu jsem se nestačila divit, jak děvčata začala uklízet pokoje, čisté vyprané povlečení se válelo na zemi na chodbě a čekalo tam až my zabalíme a odejdeme.

Skvělé (Věra M.)

Byli jsme spokojeni, vše bylo v pořádku dle toho, co je na stránkách Vašich a penzionu.

Vynikající (Helena V.)

Pobyt Podhájská v penzionu Quatro byl výborný vše bylo v pořádku, pěkné pokoje s televizí a varnou konvicí a navíc jsme měli pěkný výhled na část Podhájske z balkonu kde jsme mohli posedět na křesílku ze stolečkem při kávě. Tento pobyt jsme měli i ze snídaní výběr byl bohatý a dobrý. Příště by jsme vybrali zase tento pobyt.

Vynikající (Ivana Z.)

Prostředí hotelu velmi dobré, strava první den slabší, další den opět velmi dobrá, jak ji známe z dřívějška, personál příjemný, vyhověl ve všemu, co jsme požadovali, byli jsme spokojeni jako vždy, určitě se zase vrátíme.

Vynikající (Ema L.)

Veľmi príjemné prostredie, zodpovedal našmu očakavaniu. Veľká spokojnosť s ponukou na pobyt.

Skvělé (olga T.)

Vse bylo v poradku,tak jak sliboval Slevoking.Na snidani byl velky vyber ze vseho mozneho,jen pritel shanel marmeládu.Pobyt v laznich byl narocny,jeden by nerekl ,jak ho hodina v této vode unaví.Pokoj byl malicky ,ale stejne sme tam travili minimalne casu,bylo všude uklizeno,prjemne teplo.

Vynikající (Jana H.)

Byli jsme velmi spokojeni s ubytováním Quatro IV.,ubytování i prostředí krásné, personál velmi ochotný, jídlo dostačující.

Skvělé (Monika I.)

Penzión Quatro bol taký ako to bolo uvádzané v popise. Raňajky boli postačujúce - každý si vedel vybrať na čo práve mal chuť / pomazánky boli veľmi dobré a to viac druhov, salámy, šunky a atď , zelenina, káva, čaj, džús / ak niečo sa minulo personál hneď doplnil. Ubytovanie bolo tiež v poriadku, na izbe bol aj ohrievač / v zimnej sezóne to je dobré -ak niekto potrebuje mať viac tepla -čo sme aj využili /. Jediné také menšie mínus bolo, že v sprche netiekla hneď taká teplá voda -bolo treba trošku počkať. Personál bol v pohode. Inak pobyt hodnotím pozitívne.

Skvělé (Zdeněk N.)

Dobrý den, po příjezdu do Podhajské a ubytování v Qatru lll.,jsme se šli vykoupat ,jenže nikdo nám nepodal informace kde máme jít a hledat Římské lázně (tyto informace byly na slevovém kupónu který si nechala paní která nás ubytovávala) ,jen jsme dostali lísteček od pani která nás ubytovala, že služby máme zaplacené. Když se nám podařilo najít Římské lázně, které se nachází v penzionu Energi ,nastal další problém ,paní které jsme dali lístek od ubytovatelky z Qatra lll. nám zdělila, že celodení lístky na vstup do lázní neprodávají, jen lístky hodinové ( např. 1,2,3 hod. a podobně ) .Na štěstí se mně to podařilo vyřešit a podařilo se nám získat vstup se slevou na celé tři dny . Byl jsem z tohoto jednání vyvedený z míry ,ale do večera se to zlepšilo.