• Konzultace s lékařem

 • Slevy na procedury

 • Piešťanské bahno a oygenoterapie

 • Vstup do bazénu a vířivky

 • Polopenze po celou dobu

Užijte si perfektní léčebný pobyt v lázeňském městě Piešťany v hotelu Magnólia **** přímo na romantickém nábřeží řeky Váh. V ceně máte konzultaci s lékařem, řadu léčebných procedur, vstup do vířivky i další lákavé slevy.

Léčebný pobyt v srdci slovenských lázní

Potřebujete zahodit za hlavu každodenní stresy, oddechnout si a zregenerovat své unavené tělo? Nebo patříte ke spokojeným lázeňským hostům, kteří se do Piešťan každoročně vracejí? Ať je to jakkoli, tento pobyt si určitě zamilujete. Čeká vás spousta ozdravných procedur, díky kterým se budete cítit jako znovuzrození.

Hotel Magnólia **** leží na nábřeží řeky Váh v centru Piešťan - jen 200 metrů od lázeňské promenády i lázeňského ostrova. Těšte se na ubytování ve vkusně zařízených pokojích s TV, telefonem, mini ledničkou, trezorem a fénem. Všechny pokoje mají vlastní balkón.

Z pokojů je výhled na řeku nebo na centrum městaRestaurace s kavárnou nabízí široký výběr jídel připravených z kvalitních surovin šikovným kuchařským týmem, kávu i domácí koláčky.


Zregenerujte své tělo, odpočiňte mysli

Z tohoto pobytu se rozhodně vrátíte odpočatí a plní sil. Čeká vás totiž celá řada procedur, které blahodárně působí na lidské tělo, například masáže nebo piešťanské sirné bahno, které už statisícům návštěvníků pomohlo od nejrůznějších nemocí.

Doobjednat přímo v hotelu s 10% slevou můžete také masáže, a to thajské, olejové aromatické, masáž bylinkovým polštářkem nebo masáž chodidel.

Léčebné procedury budou probíhat přímo v hotelu v ambulanci Rehamed Piešťany. Ambulance poskytuje léčebnou rehabilitaci s využitím škály specializovaných metod manuální medicíny, fyzikální terapii při onemocnění kloubovo-svalového systému, poruch páteře, předoperačních a pooperačních stavech a kinezioterapii se zaměřením na funkční svalové poruchy.


Zázračná termální minerální voda

V lázních Piešťany vyvěrá deset pramenů s průměrným obsahem 1.500 mg minerálních látek na 1 l minerální vody. Piešťanské prameny mají teplotu 67 až 69 °C, jsou středně mineralizované a využívají se zejména na koupele a pitnou kúru.

Sirné bahno v Lázních Piešťany je unikátní v evropském i světovém měřítku. Zábaly bahnem z lázní Piešťany působí na výživu chrupavky, na minerální změny kostí, kloubní pouzdra, svaly a šlachy. Pokud vás bolí klouby a máte problém s koleny, lázně Piešťany jsou pravým místem pro vaši rehabilitaci.

Dodatečné info

Děti:

 • Pobyt není určen pro děti.

Příplatky:

 • Místní poplatek 1,1 €/osoba/noc.

 • Parkování před hotelem 15 €/4 až 5 nocí. Parkoviště má omezenou kapacitu. Možnost parkování na vedlejším městském parkovišti za příplatek.

Další info:

 • Kupón platí pro 1 nebo 2 osoby - dle zakoupené varianty. V případě zakoupení kupónu pro dvě osoby má každá osoba procedury, ubytování a stravu.

 • Léčebný pobyt je určen jen pro dospělé osoby.

 • Možnost konzultace s lékařem během pobytu a podle zdravotního stavu možnost dokoupení dalších procedur s 20% slevou.

 • Poskytované procedury: individuální cvičení, měkké techniky, reflexní masáž, klasická masáž, lymfodrenáž, masáž lávovými kameny, parafango, rašelinový zábal, plynové injekce, akupunktura, laserterapie, elektroterapie, TENS, magnetoterapie, ultrazvuk, kvantová terapie, rázová vlna, inhalace, oxygenoterapie, ozónoterapie.

 • Objednávky thajských masáží na čísle 0917 553 681.

 • Pokud plánujete pobyt uskutečnit v termínech státních svátků dané země, informujte se o podmínkách uplatnění kupónu přímo v hotelu.
 • Ověřte si dostupnost vámi vybraného termínu telefonicky nebo e-mailem přímo u hotelu . Uvedené termíny v kalendáři jsou pouze orientační.
 • Poté, co si koupíte kupón, pobyt co nejdříve u hotelu závazně zarezervujte. K závazné rezervaci je potřeba uvést číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný pouze s platnou rezervací.
 • Na procedury může být vyžadována rezervace, informujte se při rezervaci pobytu.
 • Check in od 14:00 hodin, check out do 10:00 hodin

 • Domácí mazlíček za poplatek 5 €/noc

 • Hotel je bezbariérový

 • Kouření zakázáno

 • Platba kartou je možná

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (anna K.)

Pěkný hotel, krásně vyzdobený stejnojmennými květinami. Kouzelný výhled na řeku. Ano, vše bylo v pořádku - personál i strava byla dobrá, jen bych měla připomínku, k večeři mohl být džbán s vodou. Pěkný zážitek, zahájení sezony v lázních. To bylo super. Příští rok si to s přáteli zopakujem.

Skvělé (Romana K.)

Hotel byl super ,ubytování,strava i okolí hotelu na jedničku, blízko promenáda, pěkné procházky v parku. Jenom wellness si myslím neodpovídá kvalitě **** hotelu. V době příjezdu bazén vypuštěn, takže neomezeny vstup do bazénu nevyšel, v pondělí sanitární den, to se nám ještě v žádném hotelu nestalo. Takže wellness nám nevyhovoval.

Vynikající (zdenek S.)

Celá dovolená proběhla naprosto perfektně. Prostředí hotelu Magnolia bylo krásné. Strava výborná každý si vybere. Personál usměvavý a ochotný.

Tipy na výlet

Piešťany

Piešťany

Piešťany poskytují mnoho možností trávení volného času – od procházek po lázeňské kolonádě, přes menší výlety do okolí, až po výlety do nedalekých Malých Karpat. Piešťany nejsou jenom lázeňským městem, pulzují také historií a kulturou. V letních měsících můžete navštívit třeba oblíbené hudební festivaly Grape a Topfest. O zajímavý program navečer se postará Kursalon - Kúpeľná dvorana v centru města, kde se odehrává množství kulturně-společenských akcí (koncerty, taneční večery, výstavy, divadelní představení apod.).

Kasárna Trenčínského hradu

Kasárna Trenčínského hradu

Kasárna na Trenčínském hradě byly vybudovány v první polovině 16. století. Sloužily k ubytování hradní posádky a byly využívané jako úložiště zbraní. Byly tu uložené sudy s prachem, dělové koule, muškety, halapartny, oštěpy a další. V současnosti se prostor přízemí a druhého poschodí využívá na výstavní účely. Na prvním poschodí se podívejte na stálou expozici "Nedobytý", která se skládá ze dvou částí. Historickou tvoří výstava zbraní, archeologická je věnovaná výsledkům archeologického výzkumu v kasárnách.

Čertoryje

Čertoryje

V geologickém podloží této části Karpat se střídají různě silné vrstvy dvou či více usazených hornin, nejčastěji pískovců a jílovců. V minulosti si lidé myslela, že je krajina rozryta čerty. Právě odtud pochází název této národní přírodní rezervace - Čertoryje. Sesuvy půdy ale nemají ve skutečnosti na svědomí čerti, ale gravitace a voda Střídají se zde doliny s návršími. Rezervaci proslavil vzácný hmyz, rostliny a louky připomínající anglický park.