• Neomezený vstup do bazénu

 • 2 hodiny ve wellness

 • Polopenze po celou dobu pobytu

 • Sobotní hudební večery

 • Slevy na procedury

Toužíte po relaxační dovolené plné koupání, odpočinku a zábavy? Přesně takovou si můžete užít v Hotelu Magnólia ****. V ceně je koupání v bazénu, wellness s vířivkou a saunami, polopenze, hudební vystoupení a řada slev.

Dovolená plná zážitků v srdci slovenských lázní

Hledáte pobyt v lázních, u kterého se budete bavit? Nebo patříte ke spokojeným lázeňským hostům, kteří se do Piešťan každoročně vracejí? Ať je to jakkoli, tento pobyt si rozhodně zamilujete.

Hotel Magnólia **** leží na nábřeží řeky Váh v centru Piešťan jen 200 metrů od lázeňské promenády i lázeňského ostrova. Těšte se na ubytování ve vkusně zařízených pokojích s TV, telefonem, mini ledničkou, trezorem a fénem. Všechny pokoje mají vlastní balkón.

Pro nejmladší návštěvníky hotelu je k dispozici dětský koutek plný hraček a se stanem pro princezny. Koutek jistě zpestří čas vašim dětem a vy si užijete zasloužený odpočinek.


Zregenerujte své tělo, dejte odpočinout mysli

Z tohoto pobytu se vrátíte odpočatí a plní sil. Zapomenete tady na všechny strasti každodenního života. Své tělo zregenerujete na masáži, osvěžení a protažení pak najdete v bazénu.

Užít si můžete plavání večerní i ranní. Váš balíček obsahuje řadu skvělých slev, třeba 10 % na thajské masáže, na které se můžete objednat přímo v hotelu. Můžete si vybrat tradiční thajskou masáž, bylinkovou masáž, masáž chodidel nebo aromatickou masáž.


Zázračná termální minerální voda

V lázních Piešťany vyvěrá deset pramenů s průměrným obsahem 1.500 mg minerálních látek na 1 l minerální vody. Piešťanské prameny mají teplotu 67 až 69 °C, jsou středně mineralizované a využívají se zejména na koupele a pitnou kúru.

Sirné bahno v Lázních Piešťany je unikátní v evropském i světovém měřítku. Zábaly bahnem z Piešťan působí na výživu chrupavky, na minerální změny kostí, kloubní pouzdra, svaly a šlachy. Pokud vás bolí klouby a máte problém s koleny, Lázně Piešťany jsou pravým místem pro vaši rehabilitaci.

Dodatečné info

Děti:

 • Děti do 5,9 let zdarma bez nároku na lůžko a stravu.

 • Děti do 13,9 let 40 €/2 noci, 60 €/3 noci, 100 €/5 nocí s přistýlkou, polopenzí a vstupem do bazénu.

 • Děti starší 14 let 60 €/2 noci, 80 €/3 noci, 120 €/5 nocí nocí s přistýlkou, polopenzí a vstupem do bazénu.

 • V případě ubytování trojčlenné rodiny (2 dospělí + 1 dítě) bude hostům přidělen dvoulůžkový pokoj s přistýlkou.

 • V případě ubytování čtyřčlenné rodiny (2 dospělí + 2 děti) budou hostům přiděleny dva propojené dvoulůžkové pokoje s pevnými lůžky.

 • V případě ubytování vícečlenné rodiny (2 dospělí + 3 nebo 4 děti) budou hostům přiděleny dva propojené dvoulůžkové pokoje se 4 pevnými lůžky a 1 nebo 2 přistýlkami.

Příplatky:

 • Místní poplatek 1,1 €/osoba/noc.

 • Parkoviště má omezenou kapacitu. Možnost parkování na vedlejším městském parkovišti za příplatek.

 • Malý relaxační balíček (masáž na 30 min., masáž nohou, medový zábal) za 15 €.

 • Velký relaxační balíček (masáž na 25 min., rašelinový zábal, baňky, medová masáž, reflexní masáž chodidel) za 29 €.

 • Rodinný pokoj s kuchyňkou 20 €/noc.

Další info:

 • Pokud plánujete pobyt uskutečnit v termínech státních svátků dané země, informujte se o podmínkách uplatnění kupónu přímo v hotelu.
 • Ověřte si dostupnost vámi vybraného termínu telefonicky nebo e-mailem přímo u hotelu. Uvedené termíny v kalendáři jsou pouze orientační.
 • Poté, co si koupíte kupón, pobyt co nejdříve u hotelu závazně zarezervujte. K závazné rezervaci je potřeba uvést číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný pouze s platnou rezervací.
 • Check in od 14:00 hodin, check out do 10:00 hodin

 • Domácí mazlíček za poplatek 5 €/noc

 • Hotel je bezbariérový

 • Kouření zakázáno

 • Platba kartou je možná

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Aleš K.)

Všechny služby uvedené ve voucheru byly poskytnuty. Komunikace s hotelem byla vstřícná.

Skvělé (Romana K.)

Hotel byl super ,ubytování,strava i okolí hotelu na jedničku, blízko promenáda, pěkné procházky v parku. Jenom wellness si myslím neodpovídá kvalitě **** hotelu. V době příjezdu bazén vypuštěn, takže neomezeny vstup do bazénu nevyšel, v pondělí sanitární den, to se nám ještě v žádném hotelu nestalo. Takže wellness nám nevyhovoval.

Vynikající (Milena E.)

Služby, strava a ubytování byla na velmi dobré úrovni. Personál byl vstřícný a ochotný. Všechny služby uvedené na kupónu jsme vyčerpali. Jediné co snad trochu chybělo byly materiály k zajímavým výletům do okolí. To jsme si museli vyhledávat na internetu.

Tipy na výlet

Piešťany

Piešťany

Piešťany poskytují mnoho možností trávení volného času – od procházek po lázeňské kolonádě, přes menší výlety do okolí, až po výlety do nedalekých Malých Karpat. Piešťany nejsou jenom lázeňským městem, pulzují také historií a kulturou. V letních měsících můžete navštívit třeba oblíbené hudební festivaly Grape a Topfest. O zajímavý program navečer se postará Kursalon - Kúpeľná dvorana v centru města, kde se odehrává množství kulturně-společenských akcí (koncerty, taneční večery, výstavy, divadelní představení apod.).

Kasárna Trenčínského hradu

Kasárna Trenčínského hradu

Kasárna na Trenčínském hradě byly vybudovány v první polovině 16. století. Sloužily k ubytování hradní posádky a byly využívané jako úložiště zbraní. Byly tu uložené sudy s prachem, dělové koule, muškety, halapartny, oštěpy a další. V současnosti se prostor přízemí a druhého poschodí využívá na výstavní účely. Na prvním poschodí se podívejte na stálou expozici "Nedobytý", která se skládá ze dvou částí. Historickou tvoří výstava zbraní, archeologická je věnovaná výsledkům archeologického výzkumu v kasárnách.

Čertoryje

Čertoryje

V geologickém podloží této části Karpat se střídají různě silné vrstvy dvou či více usazených hornin, nejčastěji pískovců a jílovců. V minulosti si lidé myslela, že je krajina rozryta čerty. Právě odtud pochází název této národní přírodní rezervace - Čertoryje. Sesuvy půdy ale nemají ve skutečnosti na svědomí čerti, ale gravitace a voda Střídají se zde doliny s návršími. Rezervaci proslavil vzácný hmyz, rostliny a louky připomínající anglický park.