Dopřejte si relax v luxusním hotelu u Oravské přehrady. Čeká vás bohatá polopenze, vyhřívaný bazén, saunový svět se třemi druhy saun a hodina bruslení na ledové ploše. Jedno dítě do 11,9 let má navíc pobyt zdarma..

Nezapomeňte se vydat na výlet do okolí, krajinu slovenské Oravy byste nechtěli propásnout. Navíc jsou odtud v dojezdné vzdálenosti významné národní parky Malá Fatra, Velká Fatra a Nízké Tatry.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Lucie K.)

S pobytem jsme byli maximálně spokojení. Krásný čistý hotel, vynikající jídlo, ale co bylo největší pozitivum byl neuvěřitelně milý a vstřícný personál - s takovým jsem se opravdu ještě nesetkala. Samozřejmě příjemný vyhřívaný bazének a sauny a k tomu zimní stadion bylo také velké plus. Vše bylo pořádku, to co bylo na kuponu jsme obdrželi. Můžeme jen doporučit!

Vynikající (Karel K.)

Moc se nám líbilo, výborné sportovní vyžití včetně zimáku, dobré jídlo, hezké ubytování a moc milý personál včetně správce a kuchaře, kteří by zasloužili pochvalu.

Vynikající (Miroslav ?.)

Skvělý, moderní hotel, milý personál, super jídlo, skvělé vyžití - fitness, ledová plocha, wellness.

Vynikající (Petr S.)

Super pobyt, dostali jsme vše jak bylo uvedeno. Prostorný wellness, vynikající kuchyně. Jediné co nás mrzelo, že během našeho pobytu nebyl k dispozici instruktor na střelnici.

Vynikající (Eva A.)

Vše bylo naprosto v pořádku. Pěkný hotel, strava, personál bez připomínek. Výborný výlet do "Muzea kávy" - prospekt na recepci hotelu. Stejně tak Aquapark Oravica.

Vynikající (Marek H.)

Moderní a útulný hotel s velkým sportovním zázemím, wellness a hlavně milým a ochotným personálem. Skvělá kuchyně, bruslení bylo taky super.