Nezapomenutelná relaxační dovolená pro celou rodinu vás čeká ve Vysokých Tatrách. Ubytování zajistí penzion Kamzík a potěší vás vynikající polopenzí a až 2 dětmi zdarma. Lze vybrat i variantu s wellness nebo aquaparkem.

Ubytujte se v atraktivní lokalitě hned pod Tatrami

Penzion Kamzík se nachází uprostřed národního parku Vysoké Tatry v obci Stará Lesná. Útulné ubytování s rodinnou atmosférou si zamilujete také díky skvělé poloze, ze které to máte všude kousek (např. do Tatranské Lomnice necelých 10 minut autem).

V penzionu Kamzík vás čekají pokoje s TV, ledničkou a psacím stolem. Součástí každého pokoje je také vlastní sociální zařízení (sprchový kout, WC).

Volný čas můžete trávit ve společenské místnosti v restauraci, která je zařízena pěkným dřevěným nábytkem.

Pro dokonalou relaxaci je pro vás připraveno relax centrum, které se nachází přímo v prostorách penzionu. Po celodenní túře si tak za příplatek můžete odpočinout v sauně nebo vířivce.

Penzion v samém srdci Tater

Penzion Kamzík leží v tak skvělé lokalitě, že nebudete vědět, co podniknout dřív. Okolí je ideální pro turistiku, různé sporty i výlety - a kdybyste si přece jen nemohli vybrat, popojedete 40 km a dostanete se k přírodním krásám v NP Slovenský ráj.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Ivona B.)

Ubytování, skvělé, velmi čisté, hezky uklizeno. Personál příjemný, strava výborná.

Vynikající (Jiří D.)

Vše bylo podle popisu a co bylo na kupónu uvedeno jsme obdrželi. Personál hotelu byl milý a příjemný. Vřele doporučujeme!!!

Vynikající (Pavel ?.)

Pobyt velmi příjemný, host je zde opravdu hostem. Rodinné prostředí, klid, dostatek dobrého jídla..

Vynikající (Sylva D.)

S pobytem jsme byly nadšeny, velmi příjemný a ochotný personál, výborná strava. Můžeme jen doporučit.

Vynikající (Pavel J.)

Prostředí penzionu se nám líbilo, s poskytovanými službami jsme byli spokojeni, jen wi-fi připojení bylo nekvalitní pomalé. Personál byl velmi příjemný, všechna naše přání a žádosti se snažil hned řešit.

Vynikající (Lenka K.)

Personál vynikající, nad očekávání obrovská vstřícnost, ochota, dokonce v časové tísni z důvodu vysokohorské túry nám byla zajištěna večeře i po provozní době, nikdy nám nebylo dáno najevo, že nějak obtěžujeme, milý pan vedoucí nám vyhověl v téměř nemožném, za což má náš nekonečný dík. Byli jsme tu jako doma!

Skvělé (Jana U.)

Moc příjemný rodinný a ochotný personál, čistý hezký penzion. Polopenze výborná, prostředí super. Ubytování jen kousek od sjezdovek.

Vynikající (Jarmila R.)

Prostředí kolem penzionu bylo krásné. Vykosená tráva, dětské hřiště, krásný výhled na hory. Pokoje jsou čisté, udržované. Celý penzion je čistý, žádné obité stěny, nádobí, apod. Personál v penzionu je skvělý, ochotný, vstřícný k požadavkům nás hostů. Velmi dobře se vaří. Děti mají stravu zdarma a jejich porce jsou nadstandardní - velké. S penzionem-personálem jsme byli velmi moc spokojeni a všem můžeme doporučit.

Vynikající (Veronika P.)

Byli jsme velmi spokojeni, ubytování krásné, výhled na Lomnický štít přímo z pokoje. Personál úžasný, velmi milý pan majitel, nic nebylo problém. Jídlo také velmi dobré. Určitě jsme nebyli naposled :-).

Vynikající (Iva P.)

Penzion byl pěkný, čistý. Personál milí, vstřícný. Jídla byl dostatek. Doporučujeme všem.