• Finská, bylinná, parní a infra sauna

 • Vstup do bazénu v ceně

 • Vstup do vířivky v ceně

 • Polopenze po celou dobu pobytu

 • Dítě do 6,9 let zdarma

V Hotelu Plejsy *** u Slovenského ráje si zimní pobyt plný sněhu užijete na sto procent. V ceně balíčku je vstup do wellness, které zahrnuje například finskou a infra saunu nebo také tepidárium. Dítě do 6,9 let zdarma.

Hotel Plejsy *** v blízkosti Slovenského ráje

Užijte si pohodový rodinný pobyt v oblasti Slovenského ráje a ubytujte se v Hotelu Plejsy ***, který leží jen 30 km od vstupu do tohoto národního parku. Pohádková krajina se svojí rozmanitou přírodou vám zaručí krásnou dovolenou, na kterou jen tak nezapomenete.

Ubytování nabízí hotel ve standardních pokojích, v rodinném pokoji nebo v apartmánu. V každém pokoji se můžete těšit na TV/SAT, internetové připojení a vlastní sociální zařízení s toaletou a sprchovým koutem. Některé standardní pokoje mají navíc také balkón, ze kterého budete mít nádherný výhled do okolní krajiny.

Vynikající polopenze

Gurmánský zážitek na vás čeká v hotelové restauraci. Snídaně a večeře se podávají formou bufetu, pokud je ovšem v hotelu méně hostů, podávají se kontinentální snídaně a večeře o 4 chodech.

Kromě milé obsluhy se můžete těšit na jedinečný výhled do okolí.


Vaše děti si hotel rozhodně zamilují. Čeká je tu dětský koutek a dětská herna, kde si mohou hrát celý den.


Wellness i lyžařský ráj

Pro hosty je v hotelu k dispozici wellness centrum, které můžete využívat zcela bez omezení. Najdete zde vnitřní bazén, finskou, parní a bylinkovou saunu, infrasaunu. Je zde také tepidárium.

V okolí hotelu si krásnou zimní dovolenou užijí lyžaři všech věkových kategorií, neváhejte tedy přibalit s sebou veškerou potřebnou výbavu.

Hotel Plejsy *** kousek od národního parku

Užijte si pohodový rodinný pobyt v oblasti Slovenského ráje a ubytujte se v Hotelu Plejsy ***, který leží jen 30 km od vstupu do tohoto známého národního parku. Pohádková krajina se svojí rozmanitou přírodou vám zaručí krásnou dovolenou, na kterou jen tak nezapomenete.

Ubytování nabízí hotel ve standardních pokojích, v rodinném pokoji nebo v apartmánu. V každém pokoji se můžete těšit na TV/SAT, internetové připojení a vlastní sociální zařízení s toaletou a sprchovým koutem. Některé standardní pokoje mají navíc také balkón, ze kterého budete mít nádherný výhled do okolní krajiny.

Dodatečné info

Děti:

 • Dítě do 2,9 let bez nároku na lůžko a služby zdarma.

 • 1 dítě do 6,9 let na přistýlce nebo v rodinném pokoji s dvěma platícími dospělými včetně polopenze zdarma.

 • Dítě do 11,9 let na přistýlce nebo v rodinném pokoji 18 €/noc s polopenzí.

 • Dítě do 11,9 let na pevném lůžku 25 €/noc s polopenzí.

 • Dítě do 17,9 let na přistýlce nebo v rodinném pokoji 25 €/noc s polopenzí.

 • Další dospělá osoba na přistýlce 30 €/noc s polopenzí.

Příplatky:

 • Místní poplatek 0,5 €/osoba/noc.

 • Příplatek za rodinný pokoj 10 €/pokoj/noc.

 • Doplatek za jednolůžkový pokoj 10 €/pokoj/noc.

 • Doplatek za apartmán 20 €/apartmán/noc.

Další info:

 • Pokud plánujete pobyt uskutečnit v termínech státních svátků dané země, informujte se o podmínkách uplatnění kupónu přímo v hotelu.
 • Ověřte si dostupnost vámi vybraného termínu telefonicky nebo e-mailem přímo u hotelu . Uvedené termíny v kalendáři jsou pouze orientační.
 • Poté, co si koupíte kupón, pobyt co nejdříve u hotelu závazně zarezervujte. K závazné rezervaci je potřeba uvést číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný pouze s platnou rezervací.
 • Check in od 14:00 hodin, check out do 10:00 hodin

 • Domácí mazlíček za poplatek 10 €/noc

 • Hotel není bezbariérový

 • Kouření zakázáno

 • Platba kartou je možná

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Jozef F.)

So stravou sme boli spokojní, to čo bolo na kupóne to sme aj dostali, personál hotela ochotný a ústretový nedostatok vrzgajúce postele.

Skvělé (Zita ?.)

Byli jsme spokojeni s hotelem, strava ok, bufet - celkem slušný výběr, snídaně byly super, wellness - moc hezké sauničky, od 17 hodin. Venkovní bazén se nám nelíbil.Wi-fi ok.

Skvělé (Jitka S.)

Prostředí hotelu ocení ne příliš nároční klienti, kterým nevadí sem tam oprýskaná omítka nebo prasklá kachlička. Začnu ubytováním - dvoulůžkové pokoje jsou příliš těsné, takže pokud je vás víc než dva a uvažujete o přistýlce, tak na to raději zapomeňte a připlaťte si za apartmán, který je pro změnu prostorný až moc na 4 lůžka (dvě dole, dvě v mezipatře). My jsme 4členná rodina a zvolili jsme nejdřív dvoulůžák s tím, že starší dítě bude na přistýlce a mladší v posteli s rodiči. Po 5 minutách jsme se stěhovali do apartmánu - nesrovnatelný komfort. Personál je velmi milý a příjemný, a to jak na recepci, tak v restauraci a baru. Strava byla vynikající - měli jsme polopenzi a všichni jsme se vrátili domů s pár kily navíc. Wellness zvaný Vitální Svět je menší, ale příjemný. Zahrnuje menší vnitřní bazén, vířivku, 3 sauny a páru, místnost s vyhřívanými lůžky. Hostům je přístupný od 10 do 21h. Měla jsem trochu obavu, jestli tam nebude plno, ale hosté se tam v pohodě vměstnali - dokonce jsme zažili dva večery, kdy jsme tam byli chvíli téměř sami, a to byl hotel v době našeho pobytu plný. Zato venkovní bazén byl trochu zklamáním - je to jakási ohrazená plocha s jedním zapuštným a několika nafouknutými bazény. Možná by stačilo to trochu uspořádat a architektonicky vyladit - osadit keříčky, přidat lavičky, vyčistit bazén... Co se týče možnosti výletů do okolí, tak rozhodně doporučuji Spišský hrad - rozlehlou zříceninu, ze které je překrásný výhled do okolí. Za návštěvu určitě stojí jeskyně Zlá Diera, která sama o sobě není příliš velká ani bohatá na krápníky, ale poskytuje hostům adrenalinový zážitek. S helmou a čelovkou na hlavě (někteří vyvolení jako já dostali i kombinézu) můžete prolézat zákoutí jeskyně. Je vhodná i pro malé návštěvníky. Během našeho pobytu jsme také navšítivili ZOO ve SNV, kde se nám moc líbilo. Kolem SNV vede i zajímavá cyklotrasa s ochutnávkou Slovenského Ráje. Bohuže jsme si trasu museli kvůli dešti zkrátit. Velmi adrenalinový zážitek poskytují vodopády ve Slovenském Ráji, kde se pohybujete ve skalách po žebřících a nášlapech, ale my jsme to s dětmi neriskovali. Stačila nám procházka korytem řeky Suchá Belá k Misovským vodopádům - nahoru jsme si ale netroufli a vrátili jsme se stejnou cestou zpět do Podlesku. I tak byla ale cesta korytem zážitkem pro nás i pro děti.

Tipy na výlet

Relax center Plejsy

Relax center Plejsy

7 sjezdovek, 5 vleků, garance výborných sněhových podmínek až do jarních měsíců a umělé zasněžování celého areálu, to je zima v Relax center Plejsy. Užijte si lyžařské středisko s jednou nejdelších tradic na Slovensku, ať už jste začátečník nebo lyžař profesionál, tady si určitě přijdete na své. U střediska je navíc i velkokapacitní parkoviště zdarma.

Ski Centrum Kubašok

Ski Centrum Kubašok

Ski Centrum Kubašok Spišské Bystré sa nachází 8 km od Popradu a 18 km od města Vysoké Tatry. Denně upravované a zasněžované svahy jsou vhodné spíše pro začátečníky, středně pokročilé lyžaře a rodiny, které se ve svých dětech snaží podnítit lásku k lyžím. Ve středisku funguje 5 vleků pro lyžaře a 1 vlek pro snowtubing, půjčovna lyží a ski servis.

Slovenský ráj

Slovenský ráj

Vydejte se po dřevěných žebřících skrze divoké lesy a podél řek až k vyhlídkám, z nichž budete mít Slovenský ráj jako na dlani. Mezi nejznámější turistické trasy patří: Suchá Belá, Prielom Hornádu nebo výšlap na Tomašovský výhled, který vás okouzlí výhledem do celých Vysokých Tater. Pohodovou procházku si můžete ve Slovenském ráji užít v jakémkoli ročním období. V blízkosti obcí Spišské Tomášovce a Smižany se nachází Soví skála, pojmenována po svých častých ptačích návštěvnících. Ze skály se vám naskytne pěkná vyhlídka do okolí.