Vyzkoušejte léčivé účinky termálních lázní Podhájská. Ubytováni budete v pohodlných pokojích penzionu Pulse s výhledem na lesy. V ceně balíčku jsou bohaté bufetové snídaně a servírované večeře o třech chodech.

Termální voda v aquaparku i Římských lázních

Není lepšího místa k oddychu než u slovenského "Mrtvého moře". V Podhájské totiž na jednom místě najdete:

  • Termální lázně Podhájská a koupaliště. Nachází se 1 200 m od penzionu. Celodenní vstup na koupaliště pro dospělou osobu stojí cca 6 - 7 € (dle sezóny), celodenní vstup do wellness centra Aquamarín po - pá stojí cca 20 € (dle sezóny).
  • Římské lázně. Do stylových lázní můžete vstoupit v penzionu Energy (10:00-21:30). I zde najdete termální vodu (33 - 38 °C) a ideální místa k relaxaci jako velký sedací bazén, vířivku a sauny. Nechybí Kleopatřina koupel a masáže.

V termálních lázních Podhájská si můžete dopřát skvělou regeneraci vašeho organismu. Místní léčivá voda má totiž příznivý účinek na dýchací cesty, kůži a na celý pohybový aparát. 

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Eva W.)

S prostředím pensionu Pluse jsem byla velmi spokojena. Pobyt naprosto odpovídal popisu. Vše jsme obdrželi, strava byla výborná. Personál byl velmi milý a vstřícný. Wellness v termálních lázních byl taky moc pěkný, vše je nové a čisté. Krásné a moderní. Všechno se nám vydařilo.

Vynikající (Eva ?.)

V hotelu jsme byli velmi spokojeni, nelze vůbec nic vytknout. Majitel i personál byli naprosto úžasní. Vybavení a možnosti jsou dostačující i pro velmi náročné klienty. Můžeme vřele doporučit.

Vynikající (Iva C.)

Byli jsme naprosto spokojení, jediné minus penzionu je poloha, za který nemůže = blízko kolejí, nejsme na hluk projíždějících vlaků zvyklí. Ale zase taková hrůza to nebyla. Jinak vše proběhlo podle popisu, velmi milý byl personál penzionu.

Vynikající (Radek ?.)

Vše bylo naprosto dokonalé! Ubytování, strava i personál bylo perfektní a všem tento penzion vřele doporučuji.

Vynikající (Martina R.)

V penzión Pulse sme boli maximálne spokojní so všetkým. Poskytovaná strava formou polpenzie bola veĺmi chutná, či už bufetové raňajky alebo varené večere. Personál penziónu milý, ústretový. So všetkými poskytovanými službami i s izbou sme boli spokojní. Výhodou penziónu je aj vlastný bazén a prevoz klientov na termálne kúpalisko.

Skvělé (Jana ?.)

Byli jsme s manželem opravdu moc spokojeni. Se vším, co nám bylo nabídnuto. Mohu vřele doporučit. Strava, ubytování a příjemný personál. Vše bylo na jedničku.

Vynikající (Valéria K.)

Je tam krásne prostredie, s obsluhou sme boli veľmi spokojní, ubytovanie na 1 s hviezdičkou, každému odporúčam rímske kúpele, prospešné na zdravie. Boli sme tam aj minulý rok a preto keď budeme mať možnosť, chceme využiť služby penziónu Pulse aj na druhý rok.

Skvělé (Drahoslava ?.)

Prostředí v penzionu bylo velmi příjemné,odpovídalo popisu,vše bylo v pořádku. Se službami jsme byli spokojeni,personál byl milý a ochotný.Doporučila bych tento penzion.

Vynikající (Libuše D.)

Vše bylo v naprostém pořádku, příjemné prostředí, milý a vstřícný personál, chutné jídlo.

Vynikající (Marie R.)

Velmi pěkné prostředí. Pobyt odpovídal popisu. Ano, vše co bylo na kuponu jsme obdrželi.